Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej, Byty 3+1, 70 m2 -

Prodej, Byty 3+1, 70 m2 -

Praha 8
9. 11. 2022 - 16:00
Dohodou
Inzerát partnera

Popis

K prodeji byt o klasické dispozici 3+1s lodžií a komorou.

Praha 8 - Kobylisy.

Celková plocha bytu: 70,21 m2
Lodžie: 4,25 m2
Komora (sklep): 1,78 m2

Bytová jednotka, která proběhla celkovou rekonstrukcí před 20 lety a je stále v udržovaném stavu, nabízí prostornou dispozici, která se již v dnešních novostavbách nenachází.
Vchod do bytu zaujme prostornou chodbou, kdy se po pravé straně nachází dva samostatné světlé pokoje a po ruce levé samostatná toaleta s koupelnou. Dominantou bytu je velký obývací pokoj se vstupem do lodžie, ale i kuchyně, která je šikovně usazena a má svůj jídelní kout s úložnými prostory. Pokoje jsou osazeny dřevěnou podlahou, chodba a kuchyně dlažbou.

Byt, který se nachází v 11./z11 patře má vyměněny veškeré rozvody a přidaný radiátor k velkému oknu k lodžii, aby byl využit maximální komfort tepla. Dům je již po kompletní rekonstrukci, obchod s potravinami se nachází v protějším bytovém domě přes park nebo při silnici, kde se nachází kavárny, služby, obchody aj.

Parkování s dostatečnou kapacitou. Parkovací karta 600 Kč pro 1 auto/rok.

Kolem domu vede nejenom cyklostezka, ale v těsné blízkosti se nacházejí i tenisové a volejbalové kurty. Kromě toho, je toto místo vhodné i pro rodiny s dětmi, jelikož se zde nacházejí mateřské školky a základní školy, ale navíc je zde i vyhlášené česko-německé gymnázium.

Součástí bytu je komora, která se nachází v 9. patře. Možné je také užívat společnou lodžii na 11. patře, která umožňuje výhled na sportovní areál.

Sídliště bylo několik let po sobě vyhlášeno jako nejbezpečnější sídliště v Praze. Pouze 5 minut autem od OC Letňany. Nejbližší zastávka autobusu MHD je v blízké dostupnosti. Stanice metra „C“ Ládví je 10 min standardní chůze. K metru však lze využít i dopravu přímým autobusem MHD.

Domluvte si termín prohlídky.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
11.
Energetická třída (štítek)
B
Podlahová plocha bytu (m²)
70
Dispozice bytu
3+1

výtah
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 8
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
16566261433437463909
Dohodou
Inzerát partnera

Prodej, Byty 3+1, 70 m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Broker Consulting, a.s.
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!