Home Byty - prodej, pronájem Ostatní byty Krátkodobé pronájmy bytů pronájem bytu na Tenerife

pronájem bytu na Tenerife

Příbram
25. 6. 2021 - 14:48
650 Kč
Prodávající

Popis

650 euro na měsíc.
Na Kanárských ostrovech Tenerife pronajmeme byt 3+1 asi 10 min. chůze od pláže v malém malebném rybářském městečku San Andrés (žádné turistické gheto) na delší dobu.
Byt je s výhledem na údajně nejkrásnější pláž Kanárských ostrovů Teresitas chráněnou před vlnami valem. (i když jsou na moři velké vlny, které jinde znemožňují koupání, tak zde to jde bez problémů).
Byt je asi 7km od hlavního města Santa Cruz.
Byt je na okraji přírodní rezervace pohoří Anaga a odtud je možné podnikat dlouhé pěší výlety do krásných hor. Podél pobřeží zase lze jezdit na kole nebo kolečkových bruslích cyklostezkami až do Santa Cruz. V bytě je v jednom pokoji manželská postel, v menším pokoji je palanda s 2 lůžky a v obýváku je gauč (kde je též možno přespat + rozkládací křeslo na kterém lze spát, takže 6 lidí se zde vyspí). k bytu patří dlouhý balkon s výhledem na pláž a moře.
cena pronájmu bytu na 1 měsíc 650 euro+ poplatky, délka pronájmu alespoň na několik měsíců. zařízená kuchyně, pračka, myčka, Tv, wifi, mikrovlnka. Skvělé pro nomády, nebo penzisty kteří netouží po řevu diskoték, či opilých turistů.
V tomto rybářském městečku je daleko větší klid a bezpečí, než v turistických centrech jihu nebo v hlavním městě. Podél potůčku co teče z hor lze podnikat dlouhé výšlapy a lze dojít až na druhou stranu pohoří. Trampská duše zde pookřeje.
Autobusová zastávka ve směru Santa Cruz, nebo do hor a hustých lesů přírodní rezervace je poblíž.
Od března 2023 bude volný.

Základní údaje

Oblast inzerce
Příbram
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
5400648116474473640
650 Kč
Prodávající

pronájem bytu na Tenerife

Zavřít Zavřít
Prodávající
Miloš Popp
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!