Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Byt s výhledem do klidného vnitrobloku a velkým sklepem pár metrů od řevnického náměstí.

Byt s výhledem do klidného vnitrobloku a velkým sklepem pár metrů od řevnického náměstí.

Řevnice
28. 2. 2023 - 04:22
11 900 Kč
Inzerát partnera

Popis

Nechcete si pronajmout parádní, v druhém patře umístěné 1+1, s výhledem do klidného vnitro bloku, směrem východním, v slušně udržovaném domě, který je fakt jen pár metrů od řevnického náměstí a odkud jste na nádraží příjemnou procházkou do 10 min (přibližně 517,2 m ) (vlak 4x/hod, 30.min na Smícháč)?
Můžete ho mít přesně jak jej vidíte na fotkách.
Zálohy za služby vychází
-teplo 1.300,-
-studená a teplá voda 650,-/os
-světlo spol. prostor 50,-/os
-úklid je svépomocí
Jestli se Vám to nechce počítat, tak pro jednoho to vychází na 2.000,-, pro dva 2.700,-.
Není v tom zahrnutá běžná spotřeba elektriky v bytě, tu na Vás převedeme.
I když k tomu zaplatíte vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, tak Vám (snad) ještě zbyde dost peněz, aby jste si mohli zajít na výborný pivko do místního pivovaru, kde kromě 11, 12% vaří slušnou IPU, APU a taky skvělé PAPU čímž mám na mysli jídlo. Když byste chtěli úplnou klasiku, tak 150 m je hospa U rysů, kde taky slušně vařej a když se mile usmějete tak možná i natočej Plzeň nebo birela nealko. Po ránu pro pečivo asi na náměstí do lahůdek, nebo do Žáby. Větší nákup lze provést v nedalekém COOPU, nebo ve vzdálenějšímu PENNY`s marketu. Ani skalní vyznavači supermarketů LIDL a BILLA nepřijdou zkrátka, ty jsou 2km daleko (většinu cesty můžete vzít po cyklostezce). Ovšem největší devízou je samozřejmě okolí. Když vyjdete z domu, dáte se doprava, přejdete náměstí, pak dete ještě kousek k přejezdu a když se Vám podaří neskončit v pivovaru, tak přejdete přes lávku, za ní se dáte doleva a tam je vcelku obstojná pláž, kde si můžete půjčit paddle board, nebo se opalovat dokud Vám nesleze kůže ze zad, případně oboje najednou a pak si do toho může jít zaplavat. Když Vás tenhle trojboj přestane bavit, tak to můžete vzít podél Berounky dál, na Hlásnou a tam si na jezu dát repete. Teda kromě paddle boardu. A když Vám nebude stačit ani to, tak můžete dojít až na Karlštejn a pak to vlakem vzít domů. Nebo to všechno můžete absolvovat na kole, protože poberouní není rájem jen pro lidi na nohách, ale i na kolech. Taky nemusíte jít od domu doprava, ale doleva. Tím pádem se dostanete po Fabiánově stezce na hřeben Brd, po kterém můžete běžet a běžet a běžet, až se dostanete do Jinců což je nějakých 39 km a když Vám to nebude stačit, tak to můžete vzít až do Nových Mitrovic (dalších asi 40km) a tam strašně upadnou vyčerpáním na obličej, nebo tak něco. Jinak bych ještě rád řekl, že neplatíte žádnou provizi realitce, byt je v zásadě k nastěhování ihned, minimální doba pronájmu je jeden rok, součástí pronájmu je asi tak 10m2 sklep. V suterénu domu je ještě velká místnost, kam si můžete dát třeba kolo. A jestli jste and #34;muito symptátiko and #34;, tak se můžeme domluvit na nějakým menším zvířátkovi.. Prostě už jednou provždy zapomeňte na Prahu a bydlete na místě, kde to ještě dává smysl! Tak rychle piště, volejte, takovýchle prima jednaplusjedniček v kraji není mnoho!
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
2.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
41
Dispozice bytu
1+1

Základní údaje

Oblast inzerce
Řevnice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
85934101210384241572
11 900 Kč
Inzerát partnera

Byt s výhledem do klidného vnitrobloku a velkým sklepem pár metrů od řevnického náměstí.

Zavřít Zavřít
Prodávající
Valoušek Ondřej
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!