Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Sbírka na živobytí, žádost o příspěvek, byt

Sbírka na živobytí, žádost o příspěvek, byt

Praha
30. 1. 2024 - 23:41
Dohodou
Kupující

Popis

Dobrý den
Rozhodla jsem se napsat svůj příběh na internet a zažádat lidi, kteří mají peněžní a jiné prostředky...o pomoc na mé cestě k uzdravení z dlouhodobého psychického trauma, které se mi otevřelo před dvěma měsíci.
Trauma mi znemožnilo plnohodnotně žít a fungovat-vydělávat peníze a v tu chvíli jsem ve stavu, kdy mě napadá jen požádat lidi...nepřijala bych to, kdybych sama v takovém případě nedarovala.
Není to pro mě jednoduché, ale vzhledem k tomu, že potřebuji čas na zotavení z traumatizujicího zážitku, z psychických, fyzických i psychosomatických potíží-z obnovení traumatu před dvěmi měsíci) a ten mi mohou dát peníze, bydlení, příspěvky, dary, sbírky...nějaká pomoc skupiny lidí, nebo samostatných lidí kterým samozřejmě ráda svou situaci popíšu a podám informaci, abych dosvědčila, že opravdu moje žádost je pravdivá a upřímná...(Psychoterapeuta, psychologa mám)
- jedná se zkrátka o trauma dlouhodobého, závažného sexuálního zneužívání, znásilnění a manipulace...
Ráda bych začala žít nový život- můj plán jsou terapie, práce na sobě a uzdravení, procházky, také občas fotím, nebo tvořím, v rámci možností...
Žiji v Praze, ale peníze na přežití bez práce mám jen na pár měsíců, do Prahy jsem přijela pro možnosti, protože v mém rodném městě, málem...nebyly a nejsou.
Samozřejmě bych byla velmi vděčná za pronajmutí bytu.
Pokud by jste měli volný, nepronájmutý byt v Praze(protože tady mám doktory) byla by to obrovská pomoc, kdyby jste mi ho pronajali, klidně se smlouvou o udržení čistoty, podmínek.
Dále žádám, byla bych ráda za jakýkoli dar...ať peněžní, nebo nepeněžní....jídlo, kontakty na místa, kam se mohu obrátit...
Chápu pokud máte nedůvěru v internet...Ale mám důkazy, mám zdravotní dokumentaci a potvrzení mého psychologa...
Jsem schopná komunikovat a tak potřebné informace mohu doložit.

Děkuji mockrát.
Pokud by jste se rozhodli mi nějakým způsobem přispět, s respektem děkuji a můžete mi napsat na mé číslo, které naleznete v této inzerci.

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
78218934786473784763
Dohodou
Kupující

Sbírka na živobytí, žádost o příspěvek, byt

Zavřít Zavřít
Kupující
Natálie
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!