Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Pronájem mezonetového 2kk, 79m2 v ulici Malá Plynární, Praha 7

Pronájem mezonetového 2kk, 79m2 v ulici Malá Plynární, Praha 7

Holešovice
9. 12. 2022 - 23:09
23 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Pronajímáme mezonetový byt v posledním podlaží již dokončeného projektu Plynární Apartments. Byt byl pečlivě zrekonstruován a čeká na svého prvního nájemce. Ve spodním patře je koupelna, samostatná toaleta, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a schodiště do dalšího patra, kde je ložnice se vstupem na terasu na střeše, která poskytuje v Praze neobvyklý výhled.

V bytě se nacházejí užitečné komory pro uskladnění nejdůležitějších věcí každodenních potřeb.

Tento byt má 41m2 přízemí, 17m2 v patře (v přílohách je více, protože laser to změřil do krajů) a terasa 15m, sklep 5m2 celkem 79m2.

Situovanost oken je na východ a západ. K dispozici je společná 100 m2 zahrada. Díky skvělému umístění blízko metra se jedná o ideální byt pro AirBnB.

O rekonstrukci domu: V roce 2004 proběhla celková rekonstrukce elektrických rozvodů. V roce 2012 bylo dokončené zateplení fasády, v roce 2020 výměna plastových oken ve společných prostorách a v bytech v roce 2014. V současné době proběhla úprava společných prostor, výmalba a byla zde připravena nová zahrádka s posezením. Dále proběhla kompletní rekonstrukce sklepů a vstupní chodby v art-deco stylu pro zachování Genius Loci. Nyní jsou již všechny byty vybaveny bezpečnostními dveřmi (třída RC 2) s požární odolností EI/EW30 a videotelefony. Kompletní rekonstrukce domu proběhla na náklady majitele, proto jsou náklady na bydlení velmi nízké. Holešovice mají výtečnou dopravní dostupnost do centra města. Na metro, vlak, tramvaj nebo autobus dojdete pohodlně pěšky. Jsou také místem, kde si ráno můžete vychutnat snídani ve své oblíbené kavárně, večer prožít gurmánsky zážitek v kvalitní restauraci nebo si zajít do baru na skleničku. Rodiny s dětmi jistě ocení blízkost školy, školky, dětských hřišť, lékárny či potravin. V blízkém okolí je pak k dispozici například fitness, cyklostezka, plavecký bazén či nově revitalizovaný městský park Stromovka. Parkovací stání je možné koupit v nedalekých garážích. V případě potřeby nabízíme i komplexní finanční poradenství a zajištění hypotéčního úvěru u vybrané banky.

Poplatky 3.500,- Kč, + Elektřina, + Jistota, + Provize


Těšíme se na prohlídce!

Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
7.
Energetická třída (štítek)
E
Podlahová plocha bytu (m²)
59
Dispozice bytu
2+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Holešovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
78214959193423239063
23 000 Kč
Inzerát partnera

Pronájem mezonetového 2kk, 79m2 v ulici Malá Plynární, Praha 7

Zavřít Zavřít
Prodávající
Aleš Doubek
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!