Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Pronájem bytu 21m2 + sklep 7m2 Rakovník, nízká režie
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Pronájem bytu 21m2 + sklep 7m2 Rakovník, nízká režie

Středočeský kraj
9. 10. 2023 - 13:38
7 890 Kč
Prodávající

Popis

Všeobecné informace k bytu, dispozice:
Minimální doba trvání nájmu je 1 rok .
Byt 1+kk, o výměře 21m2 + 7m2 úložný prostor, po komplexní zdařilé rekonstrukci, dokončené v červnu 2021, určený k dlouhodobému pronájmu. Optimální dispoziční řešení, vzhledem k výměře bytu, umožňuje plnohodnotné bydlení pro 1-2 nájemníky. Součástí jednotky je nebytový úložný a skladovací prostor 7m2 s bezpečnostními dveřmi/mříží (základ bez doplatku, v ceně nájmu) s možností rozšíření na 14m2 nebo 21m2 (po dohodě, s doplatkem). Zde je možno uskladnit vše, co se nevejde do bytu (kola, lyže, kočárek atp.). Společný balkon pro 2 bytové jednotky v mezipatře.

Vybavení:
Součástí pronájmu je toto vybavení: kuchyňská linka s plynovým sporákem a digestoří, lednicí a pračkou, TV s kabelovou televizí NEJ.cz (299,- Kč/měs, možno zachovat nebo zrušit), internetové připojení přes Wi-Fi router (aktuálně 380,- Kč/měs., možno zachovat nebo zrušit) 2 prádelní komody v obýváku, odkládací stolky/taburety, teleskopický předokenní sušák prádla, otevřená šatní komoda v předsíni bytu plně vybavená koupelna se sprchovým koutem, závěsným WC s odkládacími skříňkami a sušákem na ručníky.

Dům:
Umístění v celkově rekonstruovaném, zatepleném panelovém domě, ve kterém proběhla vnější i vnitřní revitaliazace, s vlastní, energeticky úspornou kotelnou, zajišťující nízkonákladové ústřední vytápění. Energetický štítek budovy D (méně úsporná), vzhledem k umístění bytové jednotky, zateplené ze všech stran okolními obývanými a vytápěnými byty, postačuje plně a za jakýchkoliv klimatických podmínek „pasivní“ vytápění z průchozího teplovodního vedení. V bytě je i v zimě komfortní teplota bez nutnosti zapínat topení. Bezproblémoví, milí sousedé. Nově instalovány bezpečnostní čipové zámky vstupních dveří. Bezproblémové parkování před domem v nezpoplatněné zóně.

Lokalita:
Rakovník, ulice Pod Nemocnicí, s jihovýchodní orientací, výhledem do zeleně a na multigenerační, relaxační sportovně-zábavný areál s minigolfov

Parametry

Povaha inzerátu
pronájem bytu
Dispozice bytu
1+kk
Materiál stavby
panel
Možnost parkování
venkovní parkoviště
Energetická třída (štítek)
D
Vybavenost bytu
kompletně zařízeno
Stav bytu
velmi dobrý
Podlaží, v němž je byt
3.
Podlahová plocha bytu (m²)
21
Rok kolaudace
1988

sklep nebo podobný vlastní prostor

Pronájem bytu 21m2 + sklep 7m2 Rakovník, nízká režie

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jaroslav Kepka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!