Kategorie
Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Hledáme zařízené i nezařízené byty k pronájmu v Praze

Hledáme zařízené i nezařízené byty k pronájmu v Praze

Hlavní město Praha
3. 8. 2021 - 14:47
Dohodou

Popis

Jsme dlouhodobě prosperující a tedy stabilní společnost, která zajišťuje především služby pro cizince střednědobě a dlouhodobě žijící v Praze. Náš pracovní tým a naši dlouholetí spolupracovníci pomáhají celý rok zahraničním klientům z celého světa s pobytem v České republice, kteří zde krátkodobě i dlouhodobě pracují nebo studují, hledají nové podnikatelské příležitosti nebo zastupují nadnárodní organizace. Poskytujeme komplexní služby pro cizince pobývající v Praze. Již několik let se na nás s důvěrou obracejí klienti, kteří hledají rezidenční pronájem nemovitostí v Praze.
Našimi klienty jsou firemní manažeři, podnikatelé, zaměstnanci ambasád, IT pracovníci, manažeři, řadový pracovníci českých i zahraničních společností působící v Praze. Dále taktéž zahraniční studenti lékařské fakulty, FAMU, Vysoké školy ekonomické, University of New York in Prague, Fyzioterapie, Vysoké školy technické (ČVUT) a další.
Pronajímatelé u nás neplatí žádnou provizi. Nevyžadujeme exklusivitu ani jiné závazky.
Nabídněte nám svůj byt k pronájmu. Ušetříme vám náklady, čas i starosti. Těšíme se na spolupráci. SFF Czech s.ro. www.sffczech.cz

Parametry

Povaha inzerátu
pronájem bytu

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
53375616120021173145
Dohodou

Hledáme zařízené i nezařízené byty k pronájmu v Praze

Zavřít Zavřít
Kupující
Simona Mocková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!