Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Pronájem, Byty 1+1, 39 m2 - Ostrava - Poruba

Pronájem, Byty 1+1, 39 m2 - Ostrava - Poruba

Ostrava
20. 12. 2022 - 23:23
7 840 Kč
Inzerát partnera

Popis

Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Porubská 709/14, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Nabízíme k pronájmu byt po kompletní rekonstrukci. Krásná prostorná kuchyně se sprchovým koutem. Prostorný pokoj s krásným výhledem na Porubu. Využijte nabídky od společnosti PODA . Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
6.
Energetická třída (štítek)
E
Podlahová plocha bytu (m²)
39
Dispozice bytu
1+1

výtah

Základní údaje

Oblast inzerce
Ostrava
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
25968780786766055618
7 840 Kč
Inzerát partnera

Pronájem, Byty 1+1, 39 m2 - Ostrava - Poruba

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jakub Láryš
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!