Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů

Pronájem bytu 1+1 Most

Ústecký kraj
23. 5. 2026 - 08:24
6 550 Kč
Prodávající

Popis

Pronajmu byt 1+1 v osobním vlastnictví v Mostě, 5. patro s výtahem. Dům je po kompletní revitalizaci, zadní vstup je bezbariérový. Klidné bydlení, slušní sousedé.

Byt je v původním, ale mimořádně zachovalém stavu. K dispozici jsou vnitřní i venkovní žaluzie, starší nábytek (možno odstranit), vařič, trouba, lednice a pračka.
Součástí je komora na chodbě a sklep.

Byt je vhodný pro 1 osobu. Preferuji dlouhodobý pronájem, zájemce s platnou pracovní smlouvou a bez exekucí.
Nájemné: 6 550 Kč
Zálohy na energie: 1 450 Kč
Odběr elektřiny si hradí nájemník
Celkem: 8 000 Kč
Vratná kauce: 10 000 Kč
Byt je nyní obsazen nájemníkem, volný od 30. 6. 2026.
RK prosím nevolat.

Parametry

Povaha inzerátu
pronájem bytu
Dispozice bytu
1+1
Podlaží, v němž je byt
5.
Podlahová plocha bytu (m²)
34
Rok kolaudace
1980

Číslo inzerátu
18311886328538985409
6 550 Kč
Prodávající

Pronájem bytu 1+1 Most

Zavřít Zavřít
Prodávající
Josef
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!