Home Byty - prodej, pronájem Pronájem bytů Pronájem, Byty 2+kk, 51 m2 - Ostrava - Poruba

Pronájem, Byty 2+kk, 51 m2 - Ostrava - Poruba

Ostrava
12. 1. 2023 - 23:09
12 900 Kč
Inzerát partnera

Popis

Pronájem bytové jednotky 2 + kk, ul. náměstí Boženy Němcové 663/5, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Představujeme krásné bydlení ve zcela nově zrekonstruovaných půdních bytových jednotkách s nastěhováním od září.
Půdní vestavby představují v současné době velmi oblíbené řešení bydlení a nabízí veškerý komfort. Současné půdní byty, to je nejen krásný výhled včetně nočního pohledu na oblohu plnou hvězd, zajímavý a osobitý prostor s možností atypických řešení, ale především trendové bydlení v bytech různých velikostí. Nové byty jsou slunné a vzdušné, nabízejí příjemný prostor pro kvalitní a komfortní bydlení.
Půdní byty jsou kompletně nově vybudované, to znamená, že disponují veškerými novými vnitřními rozvody (voda, odpady, elektro, topení), mobilní klimatizací, novými střešními okny včetně žaluzií apod. Připraveny jsou také rozvody na připojení kvalitního televizního signálu a internetu od společnosti PODA a.s. Bydlení je tak maximálně pohodlné a komfortní. Součástí bytové jednotky je i veškeré osvětlení a moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, jako je elektrická trouba, sklokeramická deska a myčka. Součástí kuchyně je také digestoř, dřez a baterie. Vznikl tak nevšední projekt charismatického bydlení nejen s ohledem na polohu nových bytů, odkud je všude blízko, ale také s důrazem na příjemně světlý prostor s maximálním využitím dispozice nových bytů a s použitými materiály ve vyšším standardu. Nově postavené půdní byty na ulici Boženy Němcové tedy představují elegantní způsob, jak získat plnohodnotné bydlení v zeleni a v pěší vzdálenosti za veškerými službami a atrakcemi, které skýtá tento městský obvod jako jsou: Hlavní třídě, FNO, MHD, obchody, školy, letní koupaliště, krytý bazén Sareza apod.
Elektřina již je v ceně služeb. K bydlení nabízíme veškerý servis naší společnosti včetně non-stop zákaznické linky a aplikace Můj domov, kde máte vše přehledné a potřebné k Vašemu bydlení.
Jedná se skutečně o správné a bezpečné místo pro Váš nový domov.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
7.
Energetická třída (štítek)
E
Podlahová plocha bytu (m²)
51
Dispozice bytu
2+kk

výtah

Základní údaje

Oblast inzerce
Ostrava
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
15427685286766055609
12 900 Kč
Inzerát partnera

Pronájem, Byty 2+kk, 51 m2 - Ostrava - Poruba

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jakub Láryš
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!