Luxusní byt 3+kk s terasou k pronájmu v Praze - Vinohrady

ObecPraha
Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu3+kk
Podlahová plocha135 m²
Materiál budovycihla
Stav bytuvelmi dobrý
Vybavenost bytučástečně zařízeno
Byt je v podlaží3.
Balkón, terasaano
Sklep apod.ne
Výtahano
Novostavbane
Energetická třídaC
Možnost parkováníspolečná garáž
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

55 000 Kč

Popis:

Luxusní byt 3 + kk, 135 m2 s terasou, po kompletní rekonstrukci je k pronájmu v Praze - Vinohrady. Rezidence se nachází v klidné části Vinohrad, nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad. Dům prošel kompletní rekonstrukci, včetně nového výtahu. Byt se nachází ve 3. patře, má obývací pokoj s luxusní kuchyní s vestavěnými spotřebiči, dvě oddělené ložnici a dvě koupelny. Vestavěné skříně, dřevěné dubové podlahy, bezpečnostní dveře, zabudované stropní osvětlení, internetové připojení, alarm s možností napojení na PCO, videotelefon. Interiér bytu — od studia Design by Donlic. V domě je možnost parkování.

Cena nájmu: 55.000kč + 5.000kč služby.

Kauce: 55.000czk

A luxury apartment 3+kk, 135 m2 with a terrace, after a complete renovation is for rent at Prague - Vinohrady. The residence is located in a quiet part of Vinohrady, close to Jiriho z Podebrad metro station. The house was completely renovated, including a new elevator. The apartment is located on a 3rd floor, has a living room with a luxury kitchen with built-in appliances, two separated bedrooms and two bathrooms. Built-in wardrobes, wooden oak floors, security doors, built-in ceiling lighting, internet connection, alarm with a security service connection, videophone. The interior of the apartment from the Design by Donlic studio. There is a possibility for a parking in the house.

Rent price: 55.000czk + 5.000czk utilities.

Secure deposit: 55.000czk

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14197315

Počet zhlédnutí:

68 373x

Zhlédnutí detailu:

1 871x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 480 inzerátů