21.11.2020 19:12   |  Nabídka / Prodám   |  Pronájem bytů   |   Pronájem bytů   |   Pronájem bytů 2+1 / 2+kk
Obec
Praha
Ulice
Prvního pluku
Povaha inzerátu
pronájem bytu
Dispozice bytu
2+1
Podlahová plocha
50 m²
Materiál budovy
cihla
Stav bytu
velmi dobrý
Vybavenost bytu
kompletně zařízeno
Rok kolaudace
2018
Byt je v podlaží
2.
Balkón, terasa
ne
Sklep apod.
ano
Výtah
ne
Novostavba
ne
Energetická třída
Možnost parkování
venkovní parkoviště
Cena: 14 990 Kč
Popis:

Nabízím k pronájmu byt v Karlíne na ulici Prvního pluku (podél Negrelliho viaduktu, hranice Prahy 1) o dispozici 2+1 a velikosti 50m čtverečních včetně sklepu o velikosti 2m čtvereční. Byt je situován ve druhém nadzemním podlaží (nad bytovou jednotkou v přízemí) v tichém a klidném vnitrobloku do kterého mají přístup jenom obyvatelé bytového domu. Byt se skládá ze 3 samostatných místností a koupelny s WC. Kuchyň 10m čtverečních, obývací pokoj 14m čtverečních a ložnice 17m čtverečních.

Byt je kompletně zařízený včetně kuchyňských spotřebičů, kuchyňského vybavení, nábytku, televize, rozkládací pohovky, manželské a samostatní postele, komod, atp.. Tak jak je vidět na fotkách. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a byl nově vybaven před 2,5 lety. Byt nemá bezbariérový přístup - v baráku není výtah, ale brzo se plánuje realizovat. Okna směrují do vnitrobloku směrem na jih. V bytě není zaveden plyn, veškeré vybavení, ohřev vody a také centrální bytové vytápění je elektrické. Do bytu je aktuálně zavedena UPC/Vodafone kabelová televize a internet. Veškeré společné prostory domu jsou zabezpečené kamerovým systémem.

Cena pronájmu je 14990 korun měsíčně s poplatkem 750 korun na osobu v souvislosti s užíváním bytové jednotky (včetně zálohy za vodu), plus záloha na elektřinu v hodnotě 2000 korun za měsíc. Vratná kauce je jeden měsíční nájem tj. 14990 korun.

Byt je k dispozici novému nájemci od 1.12.2020

Bytový dům se nachází ve vyhlášené a velice oblíbené lokalitě městské části Praha - Karlín, na rohu ulic Prvního pluku a Křížikova. Klasicistní dům s téměř 200 let starou historií je prohlášen nemovitou kulturní památkou. Před barákem prochází nově zrekonstruovaný historický Negrelliho viadukt, který rozděluje Prahu 1 - Florenc od Prahy 8 - Karlín. Lokalita má veškerou občanskou vybavenost.

- Metro Florenc je od bytu vzdálené pouhých 300m.
- Autobusové nádraží Florenc 200m a autobusová zastávka Pernerova 100m.
- V okruhu 250m jsou k dispozici 4 lékárny, spousta kaváren a restaurací, střední škola s gymnáziem, akademií i učilištěm, kostel, synagoga a tak dále.
- Supermarket Billa nebo Albert 250m, večerka 100m. Park Těšnov u Florence 250m, park Karlínské náměstí 300m, Park Vítkov 450m.

Byt se nachází v centru Prahy s pěší dostupností na Náměstí republiky do 15min (Staré město), na Hlavní vlakové nádraží do 20min, Václavské náměstí do 25min (Nové město). Možnost krátkodobého parkování je na placené bíle zóně, nebo dlouhodobě na modré zóně.

Byt je určen pro pár, pár s dítětem, nebo jednotlivce (max 2 dospělé osoby). Preferujeme dlouhodobý pronájem. Byt je aktuálně obsazen stávajícím nájemníkem, prohlídky jsou však po domluvě možné.

Prosím realitní kanceláře aby mě nekontaktovali s nabídkou spolupráce!

--

I am offering for rent an apartment in Karlín on Prvního pluku street (along the Negrelli viaduct, border of Prague 1) with a layout of 2 + 1 and a size of 50 square meters, including a cellar with a size of 2 square meters. The apartment is located on the second floor (above the apartment unit on the ground floor) in a quiet and peaceful courtyard to which only residents of the apartment building have access. The apartment consists of 3 separate rooms and a bathroom with toilet. Kitchen 10m square, living room 14m square and bedroom 17m square.

The apartment is fully furnished including kitchen appliances, kitchen equipment, furniture, television, sofa beds, double and single beds, chest of drawers, etc .. As seen in the photos. The apartment has undergone a complete renovation and was newly equipped 2.5 years ago. The apartment does not have barrier-free access - there is no lift in the house, but it is planned to be built soon. The windows face south in the courtyard. The apartment does not have gas, all equipment, water heating and central heating is electric. UPC / Vodafone cable TV and internet are currently installed in the apartment. All common areas of the house are secured by a camera system.

The rental price is 14,990 crowns per month with a fee of 750 crowns per person in connection with the use of the apartment unit (including water deposit), plus a deposit for electricity in the amount of 2,000 crowns per month. Refundable deposit is one monthly rent, ie 14,990 crowns.

The apartment is available to new tenants from 1.12.2020

The apartment building is located in a well-known and very popular locality of the Prague - Karlín district, on the corner of Prvního pluku and Křížikova streets. The classicist house with almost 200 years of history is declared an immovable cultural monument. In front of the barracks passes the newly reconstructed historic Negrelli viaduct, which divides Prague 1 - Florenc from Prague 8 - Karlín. The location has all civic amenities.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Andrej Jelenik

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15739550
Počet zhlédnutí:
7 269x
Zhlédnutí detailu:
730x