16.01.2020 17:20   |  Nabídka / Prodám   |  Pronájem bytů   |   Pronájem bytů   |   Pronájem bytů 2+1 / 2+kk
Obec
Dasnice
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem bytu
Dispozice bytu
2+1
Podlahová plocha
70 m²
Materiál budovy
cihla
Stav bytu
před rekonstrukcí
Vybavenost bytu
nezařízeno
Byt je v podlaží
1.
Balkón, terasa
ano
Sklep apod.
ano
Výtah
ne
Novostavba
ne
Energetická třída
Možnost parkování
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 5 000 Kč

Popis: Třeba pomůže, když pro určité zájemce vložím naprosto polopatický inzerát (všem ostatním se omlouvám, ale věřte, že jinak to asi nejde)
Pronajmu byt 2+1 v 1 patře finského domu. NE! Nepronajímám barák, ale byt 2+1.
Byt je ve stavu "před rekonstrukcí" a je potřeba si ho udělat - to znamená navlíknout monterky a máknout. Proto je bez kauce a s možností udělat si bydlení podle svého. Když byt udělám, už nebude za 5000 a určitě nebude bez kauce.
Byt není zařízený - řečí mého kmene "Nábytek a spotřebiče musí mít nájemce svoje" Poté co jedni nájemci odešli a s nimi i police, skříňky, světla a lustry, klika, domovní zvonek atd, tak rozhodně nehodlám opětovně pořizovat dalším nájemcům výbavu.
Pronájem maximálně pro 3 osoby - 3 - slovy TŘI!! To není "Pani jenom ja, maželka a či děti" Stejně tak "Nooo my zme tři a pak děcka". A dokonce ani argument "Nás je celkem 7, ale nám to bude stačit" - vám možná, ale já chci do bytu MAXIMÁLNĚ 3 osoby. Kdybych chtěla naskládat na 70 m2 Terakotovu armádu, nebudu psát, že tři osoby jsou maximum.
Nájem 5000Kč měsíčně. - a přijde dotaz "Jak často se platí to nájmo?" Když je psáno měsíčně tak každý měsíc. "Aháááá" - pán evidentně rozladěn.
V inzerátu uvedeno, že v případě, že si nájemce udělá větší upravy, je možná sleva na nájmu - to funguje tak, že nájemce přijde, řekne "hele člověčino, udělám to a to, co Ty na to?" a já navrhnu "Dobrá, tak co třeba 6 měsíců sleva ve výši jednoho litříku z nájmu?" Plácneme si a je to. Určitě ale ne, že někdo zavolá, že má zájem o pronájem, hned se nastěhuje, někdy v budoucnu ASI něco opraví, ale nájem nebude platit vůbec a od začátku. Přístřeší zdarma neposkytuji, na to je třeba hledat jiné organizace.
Je psáno, že trvalý pobyt je samozřejmě možný a nájemní smlouva je automatická a samozřejmá. Co není samozřejmé je to, abych dostala při prohlídce bytu formuláře na sociálku s tím, že je mám vyplnit. A ideálně vypsat jenom přítelkyni s děckem a tatíka zatlouct. Žádné podvody dělat nehodlám. Potvrzuji skutečný počet osob a skutečně uhrazené částky.
Na dotazy "Paní víte, já to řeknu rovnou, my jsme romové, nevadí vám to?" odpovídám všem stejně "Mě je jedno jestli jste bílej, černej nebo zelenej. Jestli jste Čech, Slovák, Ukrajinec nebo Eskymák - budete bydlet, dokud budete platit a dokud s vámi nebudou problémy v opačném případě nebydlíte."

Perličky jako "Paní, my bysme se přijeli podívat, ale nemáme peníze na cestu" - výlety nikomu nehradím.
"Dobrý den, mohla byste pro nás přijet - my nemáme auto" - nemohla.
"Jsem teď ve špatné situaci, je možné se nastěhovat ale platit až se moje situace zlepší?" Není to možné.
"Majitel tohoto čísla žádá o dobití kreditu" - marně.
"majitel tohoto čísla žádá o zavolání zpět" - marně.
"A nevadí vám, že máme 8 pejsků?" "Mám xx kočiček, nevadí?" - Vadí. Pronajímám byt a ne prostory na provoz útulku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Jarka
Telefon: 737 515 521

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15338839
Počet zhlédnutí:
1 055x
Zhlédnutí detailu:
122x