Nový byt, Bořivojová, Praha 3, 48m2

ObecPraha
UliceBořivojova
Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu2+kk
Podlahová plocha48 m²
Materiál budovycihla
Stav bytunově dostavěno
Vybavenost bytunezařízeno
Rok kolaudace2018
Byt je v podlaží6.
Balkón, terasaano
Sklep apod.ne
Výtahano
Novostavbane
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

20 000 Kč

Popis:

Dobrý den,

(english version below)

nabízím do byt o rozloze 48m2 v 6. patre v budově s výtahem. Byt je nový, prodán do užívání 17.9.2018. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, elektrický sporák. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a radiátorem na sušení ručníků. V ložnici najdete skříň na oblečení a knihovnu. Stropní okna jsou elektrický ovladatelné. Ohřev vody a vyhřívání bytu je zajištěn plynovým kotlem. Nastavení teploty je možné na panelu termostatu, který je umístěn v obýačke. Veškeré vybavení je nové.

V bytě ještě dojde k následujícím úpravám: budou instalovány lustry, zakrytý komín digestoře a instalovány sklo na stěnu nad linkou, bude dodána pračka.

V budově j e dostupné UPC.

Internet, plyn a elektrika není součástí nájmu a smlouvy budou převedeny na nájemníka.

Prohlídky možné od 24.9.2018 po dohodě.

****************

Hello,

I offer an apartment with an area of 48m2 in 6th floor in the building with elevator. The apartment is new, finished on 17.9.2018. The kitchen is equipped with refrigerator with freezer box, microwave oven, electric stove. The bathroom is equipped with a shower, toilet, wash basin and a towel dryer / radiator. In the bedroom you will find a wardrobe. Ceiling windows are electrically operated. The water heating and the heating of the apartment are provided by a gas boiler. Temperature setting is possible using thermostat panel located in the living room. All the equipment is new.

There will be the following modifications in the apartment : Lights will be installed, the chimney hood will be covered and the glass installed on the kitchen unit, the washing machine will be delivered.

UPC is available in the building.

Internet, gas and electricity are not part of the lease and the contracts will be transferred to the tenant.

Viewings possible from 24.9 after agreement.

Inzerent:Filip Zamboj
Telefon:725 917 754
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14524577

Počet zhlédnutí:

262 528x

Zhlédnutí detailu:

1 268x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 375 inzerátů