Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

A freshly renovated FURNISHED apartment 2+kk is for rent

ObecPraha
Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu2+kk
Podlahová plocha47 m²
Materiál budovycihla
Stav bytuvelmi dobrý
Vybavenost bytukompletně zařízeno
Rok kolaudace2017
Byt je v podlaží2.
Balkón, terasane
Sklep apod.ne
Výtahne
Novostavbane
Energetická třídaD
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

16 900 Kč

Popis:

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 47 m2, k pronájmu. Byt se nachází 5 minut chůze od stanice metra Pankrác v ulici 5 května. Byt se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny a WC a je plně zařízený nábytkem a spotřebiče. V 5 minutách chůze je k dispozici velký nákupní centrum Arkady s restauracemi, kavárnami, obchody a hypermarketem Albert. Spousta restaurací a kaváren je také v okolí. K dispozici je také velký park s fit zónou a krásným výhledem na řeku Vltavu. Na Václavské náměstí cesta trvá 7 minut metrem.

A freshly renovated FURNISHED apartment 2+kk is for rent in 5 min walk from Pankrac metro station, at 5 kvetna street. The apartment consists of a living-room, bedroom, bathroom and WC and fully furnished. In 5 min walk available a big shopping mall Arkady with restaurants, cafes, shops and hypermarket Albert. Plenty of restaurants and cafes are in the area as well. There is also a big park with workout zone and a beautiful view on Vltava river. To Wenceslas square it takes 7 min by metro.

Cena pronájmu: 16 900 Kč + 2 000 Kč (+ 400 Kč další osoba). Elektřina bude převedena na nájemce.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13591839

Počet zhlédnutí:

53 254x

Zhlédnutí detailu:

524x

TOP inzeráty - Pronájem bytů

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 252 inzerátů