Pronájem bytu 1+1 v Sokolově

ObecSokolov
UliceSokolovská
Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu1+1
Podlahová plocha35 m²
Materiál budovycihla
Stav bytudobrý
Vybavenost bytučástečně zařízeno
Byt je v podlaží2.
Balkón, terasane
Sklep apod.ano
Výtahne
Novostavbane
Možnost parkovánívenkovní parkoviště
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

6 500 Kč

Popis:

Pronajmu částečně zařízený byt 1+1 v Sokolově. Byt se nachází v klidné lokalitě v blízkosti Tesca, ve druhém patře v domě bez výtahu. Obytná plocha 35m2 je tvořena velkým pokojem (21m2), kuchyní, předsíní a odděleným záchodem a koupelnou. Kuchyň je vybavena linkou, plynovým sporákem, malou ledničkou a pračkou, stolem a 2 židlemi. V pokoji je velká starší skříň. Nábytek i spotřebiče může být po domluvě odstraněn. Byt je nově vymalován. V ceně za pronájem jsou zahrnuty veškeré náklady nájemníka včetně záloh za elektřinu.

Hledám nájemníka (1-2), který má trvalé zaměstnání, nebo starobní důchod, nekuřák, žádné domácí zvíře.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Sokolov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10236070

Počet zhlédnutí:

75 724x

Zhlédnutí detailu:

862x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 811 inzerátů