Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej, Byty 3+kk, 67 m2 -

Prodej, Byty 3+kk, 67 m2 -

Černý Most
5. 1. 2023 - 23:43
8 980 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Chcete se usadit v Praze a hledáte byt v lokalitě ideální pro rodinu s dětmi? Pak jste na správném místě. Máme pro vás prostorný byt o velikosti 3kk v Praze na Černém Mostě.
Najdete jej v prvním patře domu na ulici Šedova. S parkováním to budete mít jednoduché, bude vám patřit i parkovací místo v garáži. Plocha bytu je 67 metrů čtverečních, má tři pokoje, prostorný kuchyňský kout a dva balkony. Pohodlně se sem vejdete třeba i s psím mazlíčkem, a ještě zbude místo pro návštěvu. Byt bude nevybavený, takže zde můžete začít úplně od začátku a přizpůsobit si jej podle svých představ. Třeba tak, jak to vidíte na našich vizualizacích.
Díky tomu, že je byt orientovaný na jih, budete zde mít dostatek světla i tepla po celý den. Žádná tmavá, šedá sídlištní zákoutí nečekejte. Naopak, čeká Vás výhled do zeleně. Budete to mít jen pár kroků do parku U Čeňku, kde najdete dětské hřiště, venkovní posilovnu i příjemné stezky na procházky.
Na Černém Mostě je všechno zázemí pro pohodlný rodinný život. Několik dětských hřišť a školek jen pár kroků od domu, školy, školky, gymnázium, polikliniku nebo obchodní centrum. Autem dojedete do centra Prahy asi za 20 minut, pohodlná je nedaleká autobusová zastávka a necelý kilometr to budete mít k stanici metra Černý most.
Výběr lokality je stejně důležitý jako výběr bytu. Přijďte se sami přesvědčit, že v tomto případě je obojí na jedničku. Financování hypotéčním úvěrem za Vás samozřejmě vyřídíme! Těšíme se na Vás na prohlídce.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
1.
Energetická třída (štítek)
C
Podlahová plocha bytu (m²)
81
Dispozice bytu
3+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Černý Most
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
99983908033437463981
8 980 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej, Byty 3+kk, 67 m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Broker Consulting, a.s.
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!