Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej 3+kk, 76 m², Vráto u Českých Budějovic

Prodej 3+kk, 76 m², Vráto u Českých Budějovic

Vráto
15. 11. 2022 - 23:10
5 950 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Ve výhradním zastoupení skupiny Livest Vám nabízíme prodej novostavby bytu 3+kk. Nachází se ve Vrátě, na severním okraji Českých Budějovic. V rámci projektu Na Pěšině si můžete vybrat vhodnou polohu domu i samotného bytu. Pomůžeme Vám i s klientskými změnami (výběr podlah, dveří, obkladů, vybavení koupelen apod.).

Byt s celkovou plochu 75,93 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Uvítáte jedno soukromé parkovací stání. Přes schodiště z přízemí se dostanete do obývacího pokoje propojeného s kuchyní. Hned vedle je chodba, na kterou navazují 2 pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje a jednoho dalšího pokoje je možné vstoupit na balkon o výměře cca 11 m². V přízemí se nachází společná vstupní hala a technická místnost. Poslouží Vám i půdní prostor.

V místě, kde dům stojí, si dopřejete krásné výhledy nejen na krajské město, ale i na Kleť nebo kopce Blanského lesa. Po pouhých pěti minutách dojdete do nového vybaveného parku. Základní i mateřská škola jsou vzdálené 1,5 km a brzy bude mít Vráto svou vlastní novou MŠ. Prakticky za domem máte zastávku MHD (časté spoje linky č. 1).

Ve fotogalerii najdete přehledný plánek s polohou všech domů. Prohlédnout si můžete také půdorys a na vyžádání Vám rádi zašleme instrukce, podle kterých můžete provádět klientské změny. Poskytneme Vám i aktuální ceník všech nabízených dispozic. Jejich ceny se odvíjí od polohy domu a jeho orientace. Navštivte webové stránky developera, nebo kontaktujte realitního makléře.

Doporučujeme využít i nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu. Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky neváhejte kontaktovat makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
2.
Energetická třída (štítek)
C
Rok kolaudace
2022
Podlahová plocha bytu (m²)
87
Dispozice bytu
3+kk

Základní údaje

Oblast inzerce
Vráto
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
99103354965889757381
5 950 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej 3+kk, 76 m², Vráto u Českých Budějovic

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tadeáš Vaverka
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!