Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej mezonetového bytu 2+kk z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Prodej mezonetového bytu 2+kk z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Brno-střed
9. 11. 2022 - 12:42
9 840 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte byt, který je vhodný jako skvělá investiční příležitost či jako vlastní nadstandardní bydlení? Spolková 13 je projekt výstavby 17 unikátních jednotek ve středu města Brna. Původní budova byla postavena v roce 1908 a prošla kompletní rekonstrukcí o velmi vysokých standardech pod autorským dohledem architekta Ing. arch. Filipa Wichereka. Kompletní práce budou dokončeny v prosinci 2022.

Do budovy vstoupíte prosklenými dveřmi. Prostorná chodba vás zavede ke vchodu do Uliční budovy a na parkoviště se šesti krytými parkovacími místy. Uliční budovu od Dvorní, kam je možné dostat se propojovacími mosty, oddělují terasy. Do všech bytů vede prostorný výtah pro 8 osob. Penthouse v dispozici 2+kk o podlahové ploše 75,1 metrů čtverečních bude ve vysokém standardu a nachází se ve 4. a 5. NP bytového domu. Skládá se z předsíně o výměře 7,9 metrů čtverečních, ze které je přístupná koupelna společně s WC o výměře 3,8 metrů čtverečních. Z předsíně se dále dostaneme do kuchyně, která je spojená s obývacím pokojem a má výměru 30,3 metrů čtverečních. Celá místnost je krásně světlá a prosklená a disponuje vstupem na terasu o výměře 13,8 metrů čtverečních. Po schodech se dostaneme do 5. NP, kde je přístupná klimatizovaná ložnice o výměře 33,1 metrů čtverečních. Centrální vytápění budov zajišťuje teplárenský systém města Brna. Jedná se o ekologické a nákladově efektivní řešení. Okna mají třívrstvou skleněnou výplň. K bytu je možné získat samostatnou sklepní kóji.

K penthousům patří vyhrazené volitelné parkovací místo z celkem 9. Šest z nich je umístěno v polouzavřeném nevytápěném prostoru mezi budovami, který je částečně otevřený. Parkovací stání nejsou mezi sebou jednotlivě uzavřená. Další dvě místa se nacházejí před domem a jedno zcela kryté parkovací místo ve vedlejší ulici Přadlácká.

Cena je uvedena včetně provize i právního servisu. Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.

Čtvrť přímo sousedí s historickým centrem Brna a má proto výrazný městský charakter s velmi hustou zástavbou a plnými ulicemi. V posledních letech zde vznikla spousta nových zajímavých projektů a celé okolí tak prochází výraznou proměnou. Zhruba 3 min chůze se nachází zastávka autobusu 82 a tramvaje 3, 4, 5, 7 a 9. V centru města jste tak za necelých 10 minut.

V případě dalších informací, osobní prohlídky či videoprohlídky nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu mě neváhejte kontaktovat! Pro další informace mrkněte na webovou stránku https://www.spolkova13.cz
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
4.
Podlahová plocha bytu (m²)
75
Dispozice bytu
2+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno-střed
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
97811600610285473781
9 840 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej mezonetového bytu 2+kk z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Zavřít Zavřít
Prodávající
Hanusová Vendula
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!