Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej bytu 2+kk 65m2 Hrádek

Prodej bytu 2+kk 65m2 Hrádek

Olomouc
12. 11. 2022 - 23:29
2 990 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte moderní a klidné bydlení v centru Hrádku?
Je krásné žít tam, kde se cítíte dobře. Bydlete uprostřed přírody a užívejte si všech sportovních aktivit, které okolí nabízí.
Exkluzivní prodej bytové jednotky na klíč v developerském projektu Rezidence Hrádek. Nízkopodlažní bytový dům s celkem 4 bytovými jednotkami 2+kk a 3+kk s privátním parkováním, v každém z podlaží jsou dvě jednotky v 1NP se nachází dva velké sklepní prostory (kolárna, kočárkárna). Jednotky splňují požadavky pro moderní rodinné bydlení s důrazem na minimalistické a energeticky úsporné řešení. Bytová jednotka 2+KK vznikne v 1 NP reprezentativní novostavby domu umístěného přímo v blízkosti obecního úřadu. Výměra jednotky je 65 m2 + navazující terasa která podstatně zvětší celý obytný prostor. Interiér bytu bude plně zařízený (podlahové krytiny, dlažba, WC umyvadla a další sanita, vnitřní dveře) součásti ceny není kuchyňská linka, krbová kamna. Krásné, pohodlné a moderní bydlení si můžete přizpůsobit svému stylu ještě před dokončením. Strategická poloha domu v širším centru s výbornou dostupností. V okolí je kompletní infrastruktura, stejně tak jako mnoho míst k odpočinku. Poloha domu nabízí i výborné dopravní spojení. Z výše uvedeného tedy vyplývá, že se jedná o skvělou investiční příležitost s rozumným řešením vlastní bytové potřeby. Jelikož je byt stále ve výstavbě jsou možné klientské změny.
Kdo stojí za tím to projekte se dozvíte na rezidencehradek Třída energetické náročnosti budovy: A - Mimořádně úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
1.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
65
Dispozice bytu
2+kk

Základní údaje

Oblast inzerce
Olomouc
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
92023457016942657181
2 990 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej bytu 2+kk 65m2 Hrádek

Zavřít Zavřít
Prodávající
Simona Cieslarová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!