Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej (NEJEN ) MIKULÁŠSKÁ nabídka

(NEJEN ) MIKULÁŠSKÁ nabídka

Hlavní město Praha
4. 12. 2023 - 08:40
499 Kč
Prodávající

Popis

Dobrý den,
Pokud hledáte pro své děti Mikulášskou návštěvu ( Mikuláš, čert a anděl ) ráda bych Vám nabídla tuto tradici trochu jinak. Ráda bych pomohla svou andělskou návštěvou zlepšit náladu třeba i nemocným dětem, toužící se uzdravit. Kdy jindy čekat zázraky, než na Vánoce? ..

Jako malá jsem byla pravidelně ve stresu od začátku října, protože jsem se hrozně bála toho, že dojde 5.prosince čert a vezme mě do pekla. Ve škole jsem byla velmi nesoustředěná ale to se rodiče nikdy nedozvěděli, velmi citlivé děti vidí svět trochu jinak a o to horší pro tyto děti je, že je v tom jejich světě ti druzí nechápou.

Kdybych se mohla vrátit do svých dětských let, chtěla bych, abych se mi tento den spíše dostalo pochvaly a uznání od anděla, dnes je už vědecky dokázáno, že děti jsou takové, jaké je jim říkáno že jsou. Můžete si tento experiment vyzkoušet sami a uvidíte, že pokud anděl pochválí i to nejzlobivější dítě, dítě se začne samo o sobě chovat lépe, díky mé studii psychologie vím, že děti potřebují chválu, aby se snažili a ne naopak.

Pokud s mým názorem souzníte a chcete svému dítěti touto tradicí spíše udělat krásný a kouzelný zážitek a jste sami zvědaví, jak moc funguje tato obrácená teorie v praxi, kontaktujte mě emailem, zavolám zpět a řekla bych více podrobností :)

- Platí pro celou Prahu i Brno

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
86310705674540998772
499 Kč
Prodávající

(NEJEN ) MIKULÁŠSKÁ nabídka

Zavřít Zavřít
Prodávající
Sarinka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!