Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prostorný byt 3+kk na skvělé adrese v Liberci

Prostorný byt 3+kk na skvělé adrese v Liberci

Liberec
11. 11. 2022 - 23:08
5 497 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotku o dispozici 3+1 v 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v centru Liberce, v ulici Pražská. Umístění bytového domu, který je už na první pohled velmi reprezentativní, je strategické. Nacházíte se totiž jen pár kroků od Soukenného náměstí a příjemnou dvouminutovou procházkou, míjejíc pestrou škálu obchůdků ulice Pražská, se dostanete na náměstí Edvarda Beneše. Samotný rohový bytový dům Vás zaujme na první pohled, navíc atmosféru místa dotváří sousedící obchodní dům Brouk+Babka.

Podlahová plocha bytu je takřka 105 m2 a jednotlivé obytné místnosti mají přes 20 m2, a to už je příjemný prostor pro bydlení. Pro dva pokoje jsme připravili i fotodokumentaci s virtuálním home stagingem. Předsíň má více jak 18 m2 a dala by se využít pro úložné prostory, jako menší šatna pak může posloužit praktická komora. Kuchyně je dostatečně velká, světlá a zcela jistě pojme i jídelní stůl. Bytová jednotka je osazena velkým množstvím oken, a díky tomu je byt nádherně prostoupen denní světlem a působí velmi vzdušně. Tomu napomáhají i vysoké stropy, které bytu společně s jedinečnou atmosférou centra města dodávají na eleganci.

Pokud jste klasický městský typ, který žije aktivní stylem života a umí si užívat možností, které dnešní město nabízí, pak se tady and #34;vyřádíte and #34;. Vše, co k životu potřebuje máte tady opravdu and #34;jako na pětníku and #34;. Nejrůznější obchůdky, restaurace, stylové kavárny, venkovní zahrádky či vše v jednom v podobě multifunkčního obchodního centra, to zde naleznete v rádiu dvou set metrů. Pokud jste myšlením nastaveni na tento styl života, budete tady spokojeni.

Souhrnné informace jsme Vám utřídili na webové stránky nemovitosti realitnisrdcar.cz/nemovitosti/prazska103. V případě zájmu o tuto nemovitost mě neváhejte kontaktovat na e-mailu či telefonu. Zašlu Vám následně informační e-mail společně s PDF brožurou, kde naleznete další doplňující informace. Budu se moc těšit na setkání na prohlídce.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
2.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
105
Dispozice bytu
3+1

Základní údaje

Oblast inzerce
Liberec
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8443388227741121772
5 497 000 Kč
Inzerát partnera

Prostorný byt 3+kk na skvělé adrese v Liberci

Zavřít Zavřít
Prodávající
Mgr. Materna Marek
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!