Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej 3+kk, 66 m², České Budějovice

Prodej 3+kk, 66 m², České Budějovice

České Budějovice
9. 11. 2022 - 08:45
3 950 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej zděného bytu 3+kk ve stavu před rekonstrukcí. Nachází se v Jírovcově ulici v širším centru Českých Budějovic.

Celková podlahová plocha bytu je 66 m². Dva opravdu velké pokoje jsou neprůchozí (nyní jsou sice mezi místnostmi také dveře, ale jejich zazděním o přístup do pokojů nepřijdete). Obývací pokoj je propojený s kuchyní, což je dnes velmi vítaný prvek. Nynější stav Vám předurčuje toaletu oddělenou od koupelny s vanou. V rámci rekonstrukce ale můžete vybudovat velkou koupelnu s WC, vanou i sprchovým koutem. Přímo v bytě je ještě malá komora a v přízemí domu pak dva sklepy (celková výměra sklepů je téměř 20 m²). Využijete i pozemek za domem, který je ve společném užívání s ostatními majiteli bytů. Může na něm zaparkovat několik aut a částečně je i zatravněný.

Z bytu to vzdušnou čarou máte jen asi 5 minut chůze do OC IGY. Náměstí Přemysla Otakara II. je vzdušnou čarou kilometr, stejně jako řeka Vltava. Do centra Vás může dovézt linka MHD č. 23.
Mateřskou školu máte hned v domě naproti, další MŠ je za rohem. Základní škola Nerudova 9 je asi 15 minut chůze do bytu.

Pro bližší představu o dispozici bytu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete půdorys, vizualizace případné podoby po rekonstrukci a také videoprohlídku. Byt v současném původním stavu si můžete prohlédnout i ve virtuální prohlídce. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa a spuštění virtuální prohlídky. Rádi Vám oboje zašleme přímo na e-mail, stejně jako přehled měsíčních nákladů.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit byt po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Energetická třída (štítek)
C
Podlahová plocha bytu (m²)
86
Dispozice bytu
3+kk

sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
České Budějovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
77318568165889757363
3 950 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej 3+kk, 66 m², České Budějovice

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tadeáš Vaverka
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!