Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej 3+kk, 79 m², Písek - Jeronýmova

Prodej 3+kk, 79 m², Písek - Jeronýmova

Písek
9. 11. 2022 - 12:55
4 700 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o dispozičním řešení 3+kk na ul. Jeronýmova v Písku. Byt se nachází ve 2. NP domu. Před vstupem do bytu je praktická spižírna. Při vstupu do bytu je předsíň, ve které je místo na botník a předsíňový nábytek. Po pravé straně bytu s orientací do zahrady je prostor na kuchyňský kout a obývací pokoj. Tento útulný, praktický prostor vznikl přestavbou původní dispozice 2+1. Kuchyňský kout je od jídelní části a obývacího pokoje oddělena příčkou s průhledem, což dělá prostor vzdušným a světlým. Koupelna s oknem je s vanou a toaletou dohromady. V koupelně je dva roky starý plynový kotel, který zajišťuje vytápění bytu a ohřev vody. Vytápění bytu lze řešit i krbovou vložkou v obývací části. Dvě ložnice o výměře 23,3 m² a 17,1 m² jsou orientovány do ulice Jeronýmova. Menší ložnice má vestavěnou, velmi praktickou šatnu o výměře 2,9 m². Byt bude při předání prázdný, bez kuchyňské linky, čistý a vymalovaný.

Byt byl v roce 2001 celkově rekonstruován vč. rozvodů vody a elektřiny (měď). Okna jsou plastová z roku 2007, střecha je nová, její výměna proběhla v roce 2010 (vč. latí a parofolie). Fasáda do zahrady je zateplena v roce 2012. Čelní fasáda domu byla provedena v roce 2017. Vodovodní přípojka vč. rozvodů po domě je z roku 2016.

K bytu náleží volný půdní prostor, podíl na společné zahradě, čistý, suchý sklep. Na dvorku je k bytu dřevník a budova bývalé prádelny, která slouží pro uložení zahradního nářadí.

Společná zahrada je velmi pečlivě udržovaná všemi spoluvlastníky domu (v domě jsou pouze 4 jednotky). Je zde částečně zapuštěný bazén s technologií a solárním ohřevem. Je zde gril a posezení. Zahrada je osázena několika ovocnými stromy.
Celková atmosféra společných prostor domu i bytu je velmi příjemná.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii vč. 2D a 3D půdorysů, ve kterých jsou uvedeny jednotlivé výměry místností.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
2.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
83
Dispozice bytu
3+kk

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Písek
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
7479331799712994556
4 700 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej 3+kk, 79 m², Písek - Jeronýmova

Zavřít Zavřít
Prodávající
Markéta Modrová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!