Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej bytu 3+1 na Měštanské v Hodoníně s pozemkem pro terasu. Byt Hodonín, zahrada, terasa

Prodej bytu 3+1 na Měštanské v Hodoníně s pozemkem pro terasu. Byt Hodonín, zahrada, terasa

Hodonín
19. 12. 2022 - 23:07
2 790 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte byt, do kterého se můžete hned nastěhovat, nebo si ho časem přizpůsobit podle svých představ? V domě, kde je klidno? Takový byt k prodeji vám nabízíme ve výhradním zastoupení jeho majitele a kromě toho, že se nachází v klidné části Hodonína, vás určitě potěší, že jde o bytovku, kde jsou celkem jen čtyři bytové jednotky.
Jak vidíte na fotografiích, byt je světlý, prostorný, s velkými pokoji, novými okny a udržovaný. Pokud potřebujete okamžitě řešit svoji bytovou otázku, je možné v něm začít hned bydlet. Byt je vyklizen a v případě zájmu ho můžeme velmi rychle předat novému majiteli.
Jak je byt řešen dispozičně?
Za vstupními dveřmi se nachází chodba, ze které se dostanete do všech místností kromě ložnice. Do té se vstupuje přes obývací pokoj. Dětský pokoj a ložnice jsou neprůchozí, zaručují tedy dostatek soukromí i klidu. Vytápění bytu je aktuálně řešeno ústředním topením, plynový kotel je umístěn v koupelně s vanou.
Bytová jednotka má dva sklepy o rozloze 13 m2. K bytu náleží jako společný prostor také 1/4 půdy. Velkým benefitem tohoto bytu je vlastní pozemek u domu, zahrádka, která je přímo pod okny dětského pokoje a ložnice. Tento pozemek je v osobním vlastnictví majitelů a je možno jej oplotit, případně na něm zbudovat terasu. Výměra pozemku je 56 m.
Další pozemek za domem o výměře 35m2 může sloužit pro stání vozidla.
S bytem se prodávají také podíl na společných pozemcích a hospodářských budovách, které jsou v okolí bytového domu.
Jak vypadá dům a jeho okolí?
Byt se nachází v bytovém domě na adrese Měšťanská 146 v Hodoníně za Černým mostem. Před domem je zeleň a parkovací stání. Za domem je zahrádka a hospodářská stavení. Dům leží v těsné blízkosti nemocnice a lázní.
Z inženýrských sítí zde najdeme elektřinu, vodovod i plyn. Kanalizace je svedena do septiku.
Pohledem a slovy Martina Šišky, realitního makléře:
„Jsem přesvědčen, že takový byt může mít v hledáčku například mladá rodina, která chce klidné bydlení a venkovní prostor, kde budou moci trávit čas s dětmi. Byt ale vyhoví každému, kdo si chce bydlení přizpůsobit podle svého. Zde se mu otevírá velké spektrum možností během rekonstrukce. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a řešíte-li financování bytu, jsme tu pro vás. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
1.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
74
Dispozice bytu
3+1

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Hodonín
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
72612545725239444463
2 790 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej bytu 3+1 na Měštanské v Hodoníně s pozemkem pro terasu. Byt Hodonín, zahrada, terasa

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martin Šiška
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!