Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej prodej velkého bytu 3+1+L, 75m2 v Novém Boru

prodej velkého bytu 3+1+L, 75m2 v Novém Boru

Nový Bor
28. 2. 2023 - 06:14
2 790 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

exkluzivně prodej bytu 3+1+L v osobním vlastnictví pět minut pěší od náměstí Míru v Novém Boru. Pokud hledáte klidné bydlení v turisticky vyhledávaném městečku s blízkosti centra, garáží zeleně s kompletní občanskou vybaveností, pak je ulice Rumburských Hrdinů to pravé pro Vás. Byt je umístěn ve třetím patře panelového domu s výtahem. Velikost bytu je krásných 75m s praktickou lodžií. Patří k němu podíl v sušárně a sklepní kóje. Kuchyň prošla kompletní rekonstrukcí společně s vodo-instalací a částečně zde byly měněné i rozvody elektřiny s novou pojistkovou skříní.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Dům je udržovaný a v dobrém technickém stavu s novou sedlovou střechou.

Vnější omítky bytového domu sice nejsou zateplené, ale dům je z panelů poslední generace. Tyto panely obsahují polystyrenovou vložku,
která se stará o dobré termoizolační vlastnosti celého domu. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. V těsné vzdálenosti je výborná občanská vybavenost jako škola, školka, lékař, lékárna, zastávka MHD, vedle domu potraviny a za ním moderní oplocené dětské i sportovní hřiště. Ohřev vody a vytápění je zajištěno dálkově. Bezproblémové parkování u domu. Byt nabízí klidné bydlení ve vyhledávané lokalitě.

Pomůžeme se zajištěním financování za výhodných podmínek. Byt bude od 1.3.2023 prázdný. V případě zájmu investora je možné byt rychle pronajmout a čerpat tak ihned tržní nájemné. Platby SVJ pro čtyři osoby jsou jen 5.286,- Kč + elektřina a plyn, přepis pohodlně zařídí makléř. Fond oprav akumuluje cca 5,5mil,-Kč, které by se dali v budoucnu použít třeba na novou fasádu. Vzhledem k izolačním vlastnostem domu, hezké částce ve fondu oprav, občanské vybavenosti, vyhledávané klidné lokalitě a docházkové vzdálenosti do centra města. Doporučujeme! Ev. číslo: 25072.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
3.
Energetická třída (štítek)
G
Dispozice bytu
3+1

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Nový Bor
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
66088962172278280654
2 790 000 Kč
Inzerát partnera

prodej velkého bytu 3+1+L, 75m2 v Novém Boru

Zavřít Zavřít
Prodávající
Václav Norek
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!