Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej, Byty 4+kk, 93 m2 -

Prodej, Byty 4+kk, 93 m2 -

Praha
9. 11. 2022 - 14:24
11 900 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Exkluzivně nabízíme krásný a prostorný byt o dispozici 3+kk a velikosti 93 m2 ve velmi žádané lokalitě pražských Vinohrad.
Byt se nachází v 6. patře bytového domu jako půdní vestavba.
Celková podlahová plocha je při započítání podkrovního pokoje 110 m2.

Vstupní hala s točitým schodištěm je centrem bytu a je z ní umožněn přístup téměř do všech místností. Kuchyň je vybavena prostornou linkou se spotřebiči. Velký obývací pokoj je propojen s jídelním a kuchyňským prostorem. Dále byt disponuje na tomto patře ještě dvěma pokoji - jeden dětský pokoj s dostatečným místem i pro herní koutek a druhý menší pokoj využívaný jako ložnice. Podkrovní pokoj je například vhodný pro využití pracovny nebo pokoje pro hosty. Ve spodní části se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC s prostorem na pračku.

K bytu náleží prostorný sklep o velikosti větší než 10 m2 přímo v domě.

Příjemným doplňkem bytu je odpočinková zóna s posezením ve vnitrobloku domu, kde zapomenete, že se byt nachází v centru Prahy.

Parkování je možné před domem.

V docházkové vzdálenosti je základní a mateřská škola, parky, dětská hřiště, obchody, restaurace, kavárny a služby.

Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám pomůžeme. Byt je připraven ihned k nastěhování, prohlídky a rezervace jsou již možné. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

We exclusively offer a beautiful and spacious apartment of 3 + kk and size 93 m2 in a very desirable location in Prague Vinohrady.
The apartment is located on the 5th floor of an apartment building as a loft extension.


The entrance hall with a spiral staircase is the center of the apartment and it provides access to almost all rooms. The kitchen is equipped with a spacious line with appliances. The large living room is connected to the dining and kitchen area. Furthermore, the apartment has two more rooms on this floor - one childrens room with enough space for a playroom and the other smaller room used as a bedroom. The attic room is suitable for use as a workplace or a guest room, for example. In the lower part there is also a bathroom with a shower and a separate toilet with space for a washing machine.

The apartment has a large cellar more 10 m2 directly in the house.

A pleasant addition to the apartment is a relaxation zone with seating in the courtyard of the house, where you will forget that the apartment is located in the center of Prague.

Parking is possible in front of the house.

Within walking distance there is a school, primary and kindergarten, parks, playgrounds, shops, restaurants, cafes and services.

Financing is possible with a mortgage loan, which we can help you with. The apartment is ready to move in immediately, viewings and reservations are already possible. We will be looking forward to seeing you.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
6.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
110
Dispozice bytu
3+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59195962833437463945
11 900 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej, Byty 4+kk, 93 m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Broker Consulting, a.s.
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!