Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej bytu 2+1 z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Prodej bytu 2+1 z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Brno-střed
9. 11. 2022 - 16:16
7 692 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte byt, který je vhodný jako skvělá investiční příležitost či pro vlastní bydlení? Spolková 13 je projekt výstavby 17 unikátních jednotek ve středu města Brna. Původní budova byla postavena v roce 1908 a prošla kompletní rekonstrukcí o velmi vysokých standardech pod autorským dohledem architekta Ing. arch. Filipa Wichereka. Kompletní práce budou dokončeny v prosinci 2022.

Do budovy vstoupíte prosklenými dveřmi. Prostorná chodba vás zavede ke vchodu do Uliční budovy a na parkoviště se šesti krytými parkovacími místy. Uliční budovu od Dvorní, kam je možné dostat se propojovacími mosty, oddělují terasy. Do všech bytů vede prostorný výtah pro 8 osob. Byt v dispozici 2+1 o podlahové ploše 64,1 metrů čtverečních bude ve vysokém standardu a nachází se v přízemí bytového domu s orientací do ulice Spolková. Skládá se z předsíně o výměře 2,6 metrů čtverečních a z chodby o výměře 3,9 metrů čtverečních s prostorem pro pračku a sušičku. Z předsíně je přístupná koupelna, která je spojená s WC a má výměru 4,6 metrů čtverečních, bude vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Z chodby se dále dostaneme do kuchyně o výměře 7,6 metrů čtverečních, odkud je přístupný obývací pokoj o výměře 19,5 metrů čtverečních. Z obývacího pokoje se dostaneme do ložnice, která má výměru 14,8 metrů čtverečních a disponuje prostornou šatnou (či pracovnou) o výměře 11,1 metrů čtverečních. Centrální vytápění budov zajišťuje teplárenský systém města Brna. Jedná se o ekologické a nákladově efektivní řešení. Okna mají třívrstvou skleněnou výplň. K bytu je možné získat samostatnou sklepní kóji.

K zakoupení je k dispozici celkem 9 parkovacích míst. Šest z nich je umístěno v polouzavřeném nevytápěném prostoru mezi budovami, který je částečně otevřený. Parkovací stání nejsou mezi sebou jednotlivě uzavřená. Další dvě místa se nacházejí před domem a jedno zcela kryté parkovací místo ve vedlejší ulici Přadlácká.

Cena je uvedena včetně provize i právního servisu. Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.

Čtvrť přímo sousedí s historickým centrem Brna a má proto výrazný městský charakter s velmi hustou zástavbou a plnými ulicemi. V posledních letech zde vznikla spousta nových zajímavých projektů a celé okolí tak prochází výraznou proměnou. Zhruba 3 min chůze se nachází zastávka autobusu 82 a tramvaje 3, 4, 5, 7 a 9. V centru města jste tak za necelých 10 minut.

V případě dalších informací, osobní prohlídky či videoprohlídky nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu mě neváhejte kontaktovat! Pro další informace mrkněte na webovou stránku https://www.spolkova13.cz
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlahová plocha bytu (m²)
64
Dispozice bytu
2+1

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno-střed
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
58686285910285473745
7 692 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej bytu 2+1 z Projektu Spolková 13 na ulici Spolková, Brno-střed

Zavřít Zavřít
Prodávající
Hanusová Vendula
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!