Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej horského bytu 2+kk+sk, 64 m², Hojsova Stráž - Brčálník

Prodej horského bytu 2+kk+sk, 64 m², Hojsova Stráž - Brčálník

Plzeňský kraj
28. 2. 2023 - 04:20
5 939 780 Kč
Inzerát partnera

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele uvolňujeme do prodeje byt 2+kk+sk v jedinečném komorním projektu Beránek na Šumavě.

Stavení s celkem 17 horskými byty se nachází na polosamotě v malebném údolí Brčálnických mokřadů v katastru obce Hojsova Stráž.

Investor, který v tomto šumavském údolí realizoval unikátní a veleúspěšný projekt Šumavské Stráně se rozhodl uvolnit do veřejné nabídky pouze 8 z celkových 17 horských bytů a najít milé sousedy do našeho pohádkového údolí. Byty jsou v současnosti stavebně dokončovány s cílem je do května 2023 předat budoucím majitelům ve vysokém standardu v rámci pevné ceny jednotky, kdy budoucí kupující má možnost si zvolit varianty standardního provedení v showroomech našeho partnera Soukup Experience. Případně jsme připraveni a zvyklí dokončit interiéry bytů zcela na míru dle představ našich náročných kupujících.

Šumavské stavení Beránek je technologicky a energeticky vyspělou budovou, kdy primárním zdrojem tepla je kaskáda tepelných čerpadel v kombinaci s FVE elektrárnou a naddimenzovanou akumulací TUV. Tento systém umožní provozovat budovu po velkou část roku v takřka bez nákladovém režimu na vytápění a ohřev vody. Všechna parkovací místa jsou vybavena kabelem pro připojení nabíjecí stanice, které na přání klienta investor k parkovacímu místu osadí.

Brčálnické údolí je výjimečným místem pro odpočinek, je to protipól rušných šumavských turistických lokalit. Beránek je doslova zasazen mezi les a výběhy ovcí a je stvořen pro všechny, kteří hledají únik z města ať už občasně nebo natrvalo. V těsné blízkosti domu Beránek je malý rodinný penzion s restaurací, který nabízí pokojový servis, úklid a správu klíčů i pro budoucí majitele bytů v domě Beránek.

V létě odsud vedou desítky nádherných výletů po šumavských kopcích, ať už na Černé Jezero, Špičák nebo Velký Javor. V zimě uvítají zejména rodiny s dětmi sjezdovku se 400m pomou, která je doslova před domem. Nespornou výhodou je skvělá dostupnost vlakem, který 2 x denně bez přestupu vyráží z Prahy a zastaví přímo v údolí. Náročnějším lyžařům nabízí okolí svahy střediska Špičák a skvělé středisko Velkého Javoru.

Fotografie uvedené v inzerátu jsou pořízeny přímo v lokalitě Brčálnických mokřadů.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
4.
Energetická třída (štítek)
B
Rok kolaudace
2023
Podlahová plocha bytu (m²)
64
Dispozice bytu
2+kk

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Plzeňský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
49835172159698769636
5 939 780 Kč
Inzerát partnera

Prodej horského bytu 2+kk+sk, 64 m², Hojsova Stráž - Brčálník

Zavřít Zavřít
Prodávající
Kateřina Dlabačová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!