Kategorie
Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej PRODEJ BJ 2+kk, o vým. 56 m2, Trutnov, ul. Lomní
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

PRODEJ BJ 2+kk, o vým. 56 m2, Trutnov, ul. Lomní

Trutnov
1. 1. 2019 - 09:45
646 000 Kč
Prodávající

Popis

pověřený realitní makléř: 770 650 901, 734 491 796, makler@rkprecis.cz
ID: Mi - 1/2019
Nabízíme možnost koupě nemovitosti, a to bytové jednotky, která je dispozičně řešena 2+kk, o výměře 56 m2. Nachází se I. NP zděného bytového domu v Trutnově - Dolní předměstí, ul. Lomní.
Bytový dům má jedno nadzemní podlaží a podkroví, dále jedno podlaží, které je částečně zapuštěno do svahu, právě v tomto podlaží se byt nachází. Střecha domu je nová valbová s plechovou střešní krytinou červené barvy, s jedním velkým výklenkem, umístěným ze severní strany. Vchodové dveře jsou původní dřevěné, natřené tmavou barvou a vstup je chráněn menším přístřeškem. Fasáda domu je původní, nezateplená s omítkou hnědošedé barvy. Místa pro parkování jsou umístěna kolem domu. Vnitřní interiér domu je standartní, udržovaný.
Rozměry BJ: obývací pokoj o výměře 20,10 m2, ložnice 25 m2, předsíň 9,60 m2, WC o výměře 1.10 m2. Pozemek, na kterém stojí bytový dům je oplocen starším drátěným plotem na kamenné podezdívce. Parcela má nepravidelný půdorys. Na pozemku se nacházejí další stavby, včetně kolny na dříví. Pozemek je udržovaný a rostou na něm ovocné stromy, květiny a okrasné keře.
Na základě pokynů klienta Vám rádi poskytneme bližší informace k nemovitosti, včetně fotodokumentace k nemovitosti. Za tímto účelem nás kontaktujte.
Prosíme kolegy realitní makléře z jiných kanceláří, pokud se budou dotazovat na tuto nemovitost, nechť se v rámci slušnosti představí, a my pak rádi s Vámi budeme spolupracovat. Děkujeme
Odhadní cena této nemovitosti činí 970.000,- Kč. DOPORUČUJEME.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
2+kk
Druh vlastnictví
osobní
Materiál stavby
cihla
Stav bytu
před rekonstrukcí
Podlahová plocha bytu (m²)
56
Podlaží, v němž je byt
1.

sklep nebo podobný vlastní prostor
Zpráva pro realitky

PRODEJ BJ 2+kk, o vým. 56 m2, Trutnov, ul. Lomní

Zavřít Zavřít
Prodávající
Martina Purdjaková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!