Kategorie
Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Cihlový byt 3+1 s potenciálem pro mezonet

Cihlový byt 3+1 s potenciálem pro mezonet

Bílé Předměstí
19. 6. 2022 - 12:28
5 490 000 Kč
Prodávající

Popis

Exklusivní prodej zděného bytu 3+1 Ke Kamenci 1312, Pardubice. CP 78 m2 2. patro (3.NP). Nad bytem je nevyužité podkroví, skýtající potenciál pro vybudování mezonetu, jak již bylo realizováno v dalších bytech domu. Velmi klidný dům, pouze dva byty na patře. K bytu máleží velký sklep a sklepní kóje. V suterénu domu společná kolárna, prádelna a podzemní kryt.

Plastová okna, voda v plastu, topení je dálkové. V bytě je zaveden i plyn. Okna bytu jsou orientována na tři světové strany - na sever, západ a jih. Okna pokojů směřují na severní a západní stranu, okna kuchyně, chodby a WC na jižní stranu. V případě rekonstrukce možnost prostorné koupelny s okny na jih do klidného dvora s výhledem do zeleně a korun stromů. Taktéž případné využití podkroví pro přístavbu nabízí orientaci oken na jih. Parkování ve dvoře nebo zdarma na ulici.

V případě, že budete chtít byt financovat prodejem svého bytu či jiné nemovitosti, budeme tuto Vaši příležitost preferovat. Byt je v osobním vlastnictví, bez jakéhokoliv právního zatížení volný ihned. Veškeré fotografie a informace k bytu naleznete pouze na domovských stránkách exklusivního zprostředkovatele.

Pro více informací a dotazů, popřípadě sjednání prohlídky, preferujte telefonický kontakt makléře. Makléř má k dispozici klíče a je připraven s prohlídkou.


Parametry

Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
3+1
Druh vlastnictví
osobní
Materiál stavby
cihla
Možnost parkování
venkovní parkoviště
Energetická třída (štítek)
G
Podlaží, v němž je byt
3.
Podlahová plocha bytu (m²)
40

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Bílé Předměstí
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
46641231089079500536
5 490 000 Kč
Prodávající

Cihlový byt 3+1 s potenciálem pro mezonet

Zavřít Zavřít
Prodávající
Klára Forejtová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!