Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Byt č. 101, 3. ETAPA, 2+kk, předzahrádka, parkovací stání, nová výstavba Uhlířské Janovice

Byt č. 101, 3. ETAPA, 2+kk, předzahrádka, parkovací stání, nová výstavba Uhlířské Janovice

Uhlířské Janovice
9. 11. 2022 - 22:18
3 924 029 Kč
Inzerát partnera

Popis

Prodej nového bytu 2+kk (č.101) ve 3. etapě projektu www.bytyuhlirskejanovice.cz, který se skládá ze tří etap, tj. jedná se o poslední etapu. V každé etapě je postaven jeden bytový dům, který má tři nadzemní podlaží. Předpokládaná kolaudace třetí etapy je květen 2023.

Byt 101 (1NP) je dispozičně řešen: chodba, koupelna s WC, obývací pokoj vč. kuchyňského koutu, samostatného pokoje, terasy a předzahrádky (28m2). K bytu patří komora (vedle bytu). Ke každému bytu je v ceně jedno venkovní nekryté parkovací stání s možností dokoupení druhého stání.

Uvedená prodejní cena je vč. DPH, komory, předzahrádky, venkovního parkovacího stání. Byt se prodává v tzv. kolaudačním minimu (více u makléře, nebe na webu projektu).

Rezervační poplatek pouze 10% z kupní ceny, druhá část po zajištění prohlášení vlastníka, zbytek až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy.

Finální podoba bytu bude dle vašich představ, byt bude váš, a proto pouze vy rozhodnete, jak bude vypadat. Chcete vanu nebo sprchu? Chcete dřevěnou podlahu nebo vinil? Máte jiné požadavky na vybavení nebo materiál? Nevadí !!!

Můžete si vybrat ze dvou možností finalizace vašeho bytu. Svépomocí, nebo zajištěním vlastní firmy. Druhou možností je dohoda s investorem , který vám připraví rozpočet dostavby.

Topení v domě je navrženo ústřední s tepelným čerpadlem + záložním elektro kotlem. Budoucí PENB vychází na “A”.

Možnost platby hypotékou, kterou v rámci projektu již máme pro vás připravenou.

Město Uhlířské Janovice leží 17km od Kutné Hory a 19km od Kolína. Ve městě je Základní škola, Mateřská škola, Základní umělecká škola, městský úřad, pošta, potraviny, restaurace, čerpací stanice, kulturní informační centrum, zahradnictví atd.
Dopravní dostupnost: BUS (směr např. Kutní Hora, Kolín, Vlašim, Sázava, atd..), VLAK (směr např. Kolín, dále Sázava, atd..). Městem prochází dvě cyklotrasy.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Energetická třída (štítek)
A
Podlahová plocha bytu (m²)
53
Dispozice bytu
2+kk

balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Uhlířské Janovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
44945172113932109436
3 924 029 Kč
Inzerát partnera

Byt č. 101, 3. ETAPA, 2+kk, předzahrádka, parkovací stání, nová výstavba Uhlířské Janovice

Zavřít Zavřít
Prodávající
Milan Mattanelli
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!