Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Bytové jednotky ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha - východ

Bytové jednotky ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha - východ

Kamenice
9. 11. 2022 - 09:13
9 950 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte úsporné bydlení v klidné lokalitě, přitom kousek od Prahy? Pak Vám exklusivně nabízíme šest bytových jednotek o velikosti 109m2 ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha – východ, které jsou právě ve výstavbě s kolaudací plánovanou na 2Q/2023. V tuto chvíli jsou volné dvě jednotky – č.3 (krajní – předzahrádka o velikosti 114m2) a č.5 (prostřední - předzahrádka o velikosti 48m2).

Obrovskou devízou tohoto projektu je jeho umístění – v klidné části obce s nádhernými výhledy na okolí a velká poptávka po pronájmech v této lokalitě, která je ještě více umocněna současnou situací, kdy stoupá poptávka po pronájmech. Jedná se tak zároveň i o zajímavou investici za účelem následného pronájmu, rádi Vám zajistíme garantovaný výnos okolo 3,5% ročně.

Vytápění (i chlazení) zajišťuje tepelné čerpadlo (země/voda) prostřednictvím podlahového vytápění, o perfektní klima se postará rekuperace. Díky nadčasovým technologiím a kvalitní konstrukci se bude jednat o energeticky velmi úsporné byty (energetická třída A!). Jednotky budou dodány včetně sanity, nášlapných ploch, dveří, atp., pouze bez kuchyně, jejíž dodávku rádi zajistíme. Na vyžádání zašleme detailní standardy.

Každý byt má vlastní předzahrádku o velikostech od 48m2 do 188m2, z kterých je krásný výhled na okolní přírodu. Ke každé jednotce přísluší dvě parkovací stání v zadní části domu (krajní mají stání pod přístřeškem).

Klidné obec s velmi dobrou dostupností do Prahy a okolí, i díky nové dálnici D0, jež je vzdálená pouhých 10min. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci – MŠ/ZŠ, zdravotní středisko, obchody, apod. Jedná se o krásné místo ideální pro osobu, jenž hledá dobrou dostupnost do Prahy, přitom bydlení v úplném klidu s krásnou okolní přírodou.

Stavbu zajišťuje velmi zkušený a precizní developer, jenž zrealizoval několik staveb v místě i v okolí (rádi představíme osobně), kde zároveň i žije.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Volejte kdykoliv na níže uvedené číslo.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
1.
Energetická třída (štítek)
A
Podlahová plocha bytu (m²)
109
Dispozice bytu
4+kk

balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Kamenice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
43961526651670642436
9 950 000 Kč
Inzerát partnera

Bytové jednotky ve dvou rodinných domech v lukrativní lokalitě u Prahy – obec Kamenice, část obce Ládví, okres Praha - východ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Robert Poppl
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!