Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej byt 4+KK Říčany - Voděrádky

Prodej byt 4+KK Říčany - Voděrádky

Říčany
9. 11. 2022 - 08:42
11 700 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Výrazná sleva - zpozorněte.

Hledáte pro svou rodinu prostorný byt nedaleko Prahy, ovšem současně se nechcete vzdát myšlenky na možnost rychlého spojení s hlavním městem? Spatřujete i pro Vás výhody plné občanské vybavenosti v dosahu pár minut? Víte o tom, že lokalita Říčan je podle výzkumů nejlépe hodnocenou pro rodinný život? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný byt 4+KK o celkové výměře 116 m2 (110m2 byt, 6m2 terasa), ke kterému navíc patří poměrně velká místnost v suterénu domu (nyní užíváno jako dílna, nicméně možností užitku je více). Dispozičně velmi dobře řešený byt se nachází v 3.nadzemním podlaží (poslední podlaží domu), tedy sousedé nad Vámi nejsou. Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí, při které stávající majitel volil realizaci především s ohledem na rodinný život. Naleznete zde kompletně zrekonstruované rozvody, nové podlahy, okna, dveře a samozřejmě také sanitu a poměrně velký kuchyňský kout včetně značkových spotřebičů (trouba, digestoř, varná deska a americká lednice). Citlivě byla zrekonstruována také koupelna, kde je k dispozici rohová vana, toaleta a také místo pro pračku (případně i sušičku). K odpočinku lze využívat terasu, která je také z boků uzavřena, což je výhodné především ve větrné dny. V okolí domu lze bez problému parkovat. Pro kutily je také velmi zajímavá možnost užívat dílnu, kterou si stávající majitel zrekonstruoval pro své potřeby a tedy je nadále k dispozici. Překvapí Vás také nízké provozní náklady.

Lokalita Říčan je opravdu nejlepším místem pro rodinný život a celá řada zájemců touží právě po tomto místě. V okolí domu je celá řada sportovního či relaxačního vyžití nejen pro Vás, ale také pro Vaše děti a veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, sportovišť, obchodů. Také se lze velmi jednoduše a rychle do Prahy (ať už MHD nebo autem)

Velmi doporučuji tento krásný byt. V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu!

Pro lepší představu jsme pro Vás připravili 3D virtuální nabídku, díky které si byt můžete v klidu projít v on-line prostředí a pak se přijít přesvědčit na vlastní oči.

Těšíme se na shledání a prohlídku.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
4.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
110
Dispozice bytu
4+kk

sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Říčany
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
43862758810921561736
11 700 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej byt 4+KK Říčany - Voděrádky

Zavřít Zavřít
Prodávající
Michal Kopejtko
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!