Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Byt 2+1

Byt 2+1

Zbýšov
25. 8. 2023 - 10:49
V textu
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 ve městě Zbýšov. Celková rozloha bytu je přibližně 57 m2, navíc se dvěma sklepy o přibližné rozloze 2 m2 a 5 m2. Celková dispozice bytu se dá upravit na 3+1. Je nutná celková rekonstrukce.
Popis nemovitosti:
Jedná se o třípodlažní bytový dům bez výtahu. Samotný byt se nachází v prvním nadzemním podlaží. Parkování je možné na ulicích v okolí domu.
Do bytu se vstupuje předsíní s chodbou, z níž je přístupná koupelna, WC, kuchyně se spíží a první pokoj, který navazuje na zbývající pokoj, je neprůchozí.
Bytový dům včetně bytu samotného je osazen plastovými okny s dvojsklem. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. Samotný bytový dům, včetně bytu, je ohodnocen energetickou náročností „G“. Byt je k dispozici téměř ihned.
Ve městě Zbýšov se nachází veškerá občanská vybavenost. Je zde několik základních škol, mateřská škola, základní umělecká škola, pošta, několik větších obchodů, benzinová čerpací stanice, několik restaurací, kavárna, kino, koupaliště, fotbalové hřiště, úřady, lékárna, zdravotní středisko, dětská hřiště a třeba také velmi aktivní kulturní centrum.
Zbýšov se nachází přibližně 20 km západně od Brna. Je tudíž dobře dostupný klidně i na denní dojíždění. Navíc je možné do Brna jezdit vlakem ze sousední Zastávky, která je vzdálená necelé 4 km. Je zde ale klid a velmi pěkné okolí.
Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě minimálně den předem. Cena 2 700 000,- Kč. Cena k jednání.Parametry

Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
2+1
Možnost parkování
venkovní parkoviště
Energetická třída (štítek)
G
Vybavenost bytu
nezařízeno
Stav bytu
před rekonstrukcí
Podlahová plocha bytu (m²)
57
Podlaží, v němž je byt
1.

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Zbýšov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
3708775666538666627
V textu
Prodávající

Byt 2+1

Zavřít Zavřít
Prodávající
Anna Michalicová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!