Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej exkluzivního podkrovního bytu s terasou, Fráni Šrámka, Písek

Prodej exkluzivního podkrovního bytu s terasou, Fráni Šrámka, Písek

Písek
9. 11. 2022 - 13:26
14 990 900 Kč
Inzerát partnera

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podkrovní byt o dispozici 3+kk, s terasou s úchvatným výhledem na zlatonosnou řeku Otavu a Kamenný most, umístěným ve středověkém domě s renesanční fasádou z 16. století. Nadstandardně zrekonstruovaný byt s vkusně zachovanými prvky podkroví je o výměře podlahové plochy 190 m2. Dominantou celého bytu je společenský obytný prostor, který podle nejnovějších trendů spojuje kuchyni, jídelnu i obývací pokoj do jedné místnosti o nadstandardní rozloze. S obytným prostorem sousedí dvě ložnice, koupelna a praktická komora, kde jsou umístěny pračka, sušička prádla, centrální vysavač a plynový kotel.
Romantiku bytu umocňuje slunná terasa vklíněná mezi střechy. Je o výměře 8m2 a nabízí exkluzivní výhled na řeku se starobylým mostem, jez, sousední domy historického centra města a městský ostrov. Majitelům poskytuje výjimečný výhled s prostorem k relaxaci. Terasa je doplněna venkovní sprchou.
Masiv trámů se náramně dobře snoubí s precizně restaurovanými a nově položenými půdovkami s detailem zapuštěných přechodových trámů. V celém bytě je instalováno podlahové topení napojené na plynový kotel, a interiér díky tomu neruší topná tělesa. Střešní okna Velux se stala výrazným prvkem, který určuje charakter celého bytu. Díky nim a orientaci půdy na východ a západ je byt po celý den prosluněný. Všechna okna v bytě doplňují zastiňující rolety. Jednotka je doplněna klimatizací a nadstandardně řešeným osvětlením celého prostoru.
K bytu je možné využít zařízenou další ložnici, která vznikla jako půdní prostor, dlouhodobě pronajímaný vlastníkem vedlejší nemovitosti současným vlastníkům.
Příslušenstvím jednotky je menší sklepní prostor.
Pojďte se přiblížit Šrámkovu Měsíci a jako on mít stejně krásný výhled na řeku.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
3.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
200
Dispozice bytu
3+kk

balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Písek
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
34108065363614065427
14 990 900 Kč
Inzerát partnera

Prodej exkluzivního podkrovního bytu s terasou, Fráni Šrámka, Písek

Zavřít Zavřít
Prodávající
Olga Langrová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!