Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej 3+1, 60 m², 2 lodžie, Havlíčkova kolonie - České Budějovice

Prodej 3+1, 60 m², 2 lodžie, Havlíčkova kolonie - České Budějovice

České Budějovice
9. 11. 2022 - 09:12
4 390 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme na prodej zděný byt 3+1 s dvěma lodžiemi. Nachází se v Polní ulici, v oblíbené Havlíčkově kolonii v Českých Budějovicích.

K bytu o výměře 60,34 m² využijete i dvě lodžie (každá z nich má 2,71 m²) a také nadstandardně velký sklep o výměře 8,1 m². Jedna z lodžií je směrovaná na východ do ulice Polní a z druhé se budete dívat do klidného vnitrobloku směrem na západ. Zde využijete i pozemek za domem, který je ve společném užívání s ostatními majiteli bytů.

Byt je v dobrém udržovaném stavu. Můžete v něm hned bydlet, anebo ho pronajmout. V domě je nový výtah. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží, takže ani po schodech to nebudete mít daleko.

Z předsíně a chodby se dostanete do koupelny s vanou a toaletou. V jednom z neprůchozích pokojů máte nejen zachovalou vestavěnou skříň, ale i vstup přímo na první lodžii. Druhý neprůchozí pokoj Vám nabídne taktéž velkou skříň jako úložný prostor.

Obývací pokoj je propojený s jídelnou a hned vedle je menší kuchyně se vstupem na druhou lodžii.

Z bytu to máte vzdušnou čarou pouze kilometr do centra města na Nám. Přemysla Otakara II., ale také na vlakové a autobusové nádraží.
Po pár minutách chůze jste u řeky Malše na oblíbeném Malém jezu. V docházkové vzdálenosti máte mateřské i základní školy. K lékaři si pohodlně dojdete na Polikliniku Jih a nejbližší zastávku MHD máte 150 metrů od bytu v ulici Čechova (linka 21 do centra).

Pro bližší představu o dispozici bytu Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerii. V ní naleznete půdorys a také videoprohlídku. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa. Rádi Vám video zašleme přímo na e-mail, stejně jako přehled měsíčních nákladů.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit byt po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
2.
Energetická třída (štítek)
D
Podlahová plocha bytu (m²)
73
Dispozice bytu
3+1

sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
České Budějovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
34025135465889757327
4 390 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej 3+1, 60 m², 2 lodžie, Havlíčkova kolonie - České Budějovice

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tadeáš Vaverka
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!