Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej, Byty 3+1, 67 m2 -

Prodej, Byty 3+1, 67 m2 -

Strašnice
9. 11. 2022 - 21:45
5 190 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte-li byt za rozumnou cenu, který je vhodný pro rodinu nejen svými parametry, ale hlavně lokalitou; byt, který byste si mohli upravit zcela dle vlastních představ, pravděpodobně jste jej nyní našli.

Představujeme Vám nabídku družstevního bytu 3+1 ve velice výhodné lokalitě v Praze 10 – Strašnicích, v lokalitě Na Padesátém, která je tvořena šesti bytovými domy vzoru G40 postavených koncem 50. let (jedny z prvních panelových domů v Československu).

Velikou a zcela zásadní výhodou je umístění domu přímo u frekventované zastávky autobusů, a hlavně 3 minuty pěší chůze od nově zbudované vlakové stanice Zahradní Město, a také 4 minuty pěšky od stanice metra Skalka. Kromě toho se v blízkosti domu (2 minuty chůze) nachází základní škola Olešská se známou ZUŠ a s MŠ s logopedickým zaměřením. Zkrátka skvělé místo pro dynamický život 3–5 členné rodiny.

Byt je určen ke kompletní rekonstrukci. Neprošel prakticky žádnými úpravami minimálně posledních 45 let. Celková plocha bytu (bez sklepu) je bezmála 68 m2; byt je situován ve třetím patře čtyřpatrového domu. Dispozice bytu je jednoduchá a praktická, dobrou představu si uděláte z 2D a 3D plánků ve fotogalerii. Najdeme zde tři obytné místnosti, kuchyň a bytové jádro, vše spojené centrální chodbou, která vychází z předsíně o rozměru zhruba 2x2 metry. K bytu náleží velice prostorná samostatně situovaná sklepní kóje v suterénu domu, s dobrou mírou zabezpečení.

Družstvo umožňuje podnajímání bytu. Po dobře navržené rekonstrukci může tento byt představovat nejen rodinné bydlení, ale i velice zajímavou dlouhodobou investici. Je uvažováno o rekonstrukci rozvodů ústředního topení; ty jsou aktuálně původní, s topnými rozvody ve stropních konstrukcích, a družstvo má v úmyslu v blízké době provést rekonstrukci do podoby s radiátory v jednotlivých místnostech.

Koupi družstevního podílu (s nímž je spjato právo užívání bytu) lze financovat hypotečním úvěrem, nutností je však ručení nemovitostí (nabízeným družstevním podílem pochopitelně nelze hypoteční úvěr zajistit).

Rádi se s vámi uvidíme na prohlídce; volné termíny budou z důvodu dovolené až od 5. 9. 2022. Aktuálně neznáme energetický štítek (PENB) budovy; z tohoto důvodu je naší povinností uvést nejhorší možnou známku G. Údaje o energetické náročnosti budovy budou upřesněny.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
4.
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
67
Dispozice bytu
3+1

sklep nebo podobný vlastní prostor

Základní údaje

Oblast inzerce
Strašnice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
31899465433437463927
5 190 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej, Byty 3+1, 67 m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Broker Consulting, a.s.
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!