Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej mezonetového 3kk, 134m2 v ulici Malá Plynární

Prodej mezonetového 3kk, 134m2 v ulici Malá Plynární

Holešovice
9. 11. 2022 - 13:07
9 700 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Prodáváme dvojbyt

Prodáváme mezonetový byt v posledním podlaží již dokončeného projektu Plynární Apartments. Byt je možné funkčně rozdělit na dvě jednotky - každá s vlastní koupelnou. Jedná se tedy o vícegenerační bydlení, kde má každý byt vlastní oddělený vstup a samozřejmě vlastní toaletu, sprchu a kuchyň. Mezonetový byt 2kk má terasu 15m2, a menší garsoniéra svoji terasu o ploše 16m2. V bytě se nacházejí užitečné komory pro uskladnění nejdůležitějších věcí každodenních potřeb.

Tento byt má 81m2 přízemí + 16m terasa, 17m2 v patře (v přílohách je více, protože laser to změřil do krajů) a vrchní terasa 15m 5m2 sklep = celkem 134m2.

Situovanost oken je na východ a západ. K dispozici je společná 100 m2 zahrada. Díky skvělému umístění blízko metra se jedná o ideální byt pro AirBnB.

Byty budou mít atraktivní terasy a výhledy, takže zaujmou residenty, kteří hledají jedinečnost, ale také můžou být použity na krátkodobý pronájem a generovat velmi zajímavý zisk v případě realizace dvou jednotek anebo je prostě jen dlouhodobě pronajmout.

Menší část je v tuto chvíli pronajata za 14.000,-Kč/měsíčně + poplatky které hradí nájemce.

V obou bytech jsou instalovány kuchyňské linky v hodnotě 200.000,-Kč.

O rekonstrukci domu: V roce 2004 proběhla celková rekonstrukce elektrických rozvodů. V roce 2012 bylo dokončené zateplení fasády, v roce 2020 výměna plastových oken ve společných prostorách a v bytech v roce 2014. V současné době proběhla úprava společných prostor, výmalba a byla zde připravena nová zahrádka s posezením. Dále proběhla kompletní rekonstrukce sklepů a vstupní chodby v art-deco stylu pro zachování Genius Loci. Nyní jsou již všechny byty vybaveny bezpečnostními dveřmi (třída RC 2) s požární odolností EI/EW30 a videotelefony. Kompletní rekonstrukce domu proběhla na náklady majitele, proto jsou náklady na bydlení velmi nízké. Holešovice mají výtečnou dopravní dostupnost do centra města. Na metro, vlak, tramvaj nebo autobus dojdete pohodlně pěšky. Jsou také místem, kde si ráno můžete vychutnat snídani ve své oblíbené kavárně, večer prožít gurmánsky zážitek v kvalitní restauraci nebo si zajít do baru na skleničku. Rodiny s dětmi jistě ocení blízkost školy, školky, dětských hřišť, lékárny či potravin. V blízkém okolí je pak k dispozici například fitness, cyklostezka, plavecký bazén či nově revitalizovaný městský park Stromovka. Parkovací stání je možné koupit v nedalekých garážích. V případě potřeby nabízíme i komplexní finanční poradenství a zajištění hypotéčního úvěru u vybrané banky.

Těšíme se na prohlídce!
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
7.
Energetická třída (štítek)
E
Podlahová plocha bytu (m²)
103
Dispozice bytu
3+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Holešovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
31366177793423239027
9 700 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej mezonetového 3kk, 134m2 v ulici Malá Plynární

Zavřít Zavřít
Prodávající
Aleš Doubek
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!