Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej bytu 2kk, terasa, parkovací místo, Ořechovka - Rezidence Maison

Prodej bytu 2kk, terasa, parkovací místo, Ořechovka - Rezidence Maison

Střešovice
9. 11. 2022 - 12:50
9 950 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Prodej zcela nového prémiového bytu 2kk (73,8m2 - 68,2byt + 5,5terasa) s rekuperací, terasou, s parkovacím místem a sklepem v bytové, nízkoenergetické (B) Rezidenci Maison s recepcí, ostrahou, v prestižní pražské rezidenční lokalitě Prahy 6 Ořechovce, místo, které je domovem mnoha slavných vil, místo s nezaměnitelným geniem loci. Všechny přístupy do domu a garáži jsou zabezpečeny čipovým přístupovým systémem a zvonky u vchodů jsou vybaveny videotelefonem. 24/7 služba na recepci areálu poskytuje základní concierge služby, kamerový systém v podzemních garážích a společných prostorech.

Byt 2kk s terasou (dispozice zahrnuje otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou, ložnice, koupelna s vanou, toaleta) v rezidenčním projektu MAISON Ořechovka je navržen v nejvyšším standardu PREMIUM a zahrnuje dřevěné podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách a na WC, velkoformátová dlažba a obklady, hliníková okna s izolačním trojsklem, bezfalcové vnitřní dveře, sádrové omítky. Pro zajištění příjemného klimatu a soukromí budou veškerá okna vybavena elektricky ovládanými exteriérovými žaluziemi.

Mimořádné umístění Rezidence Maison nabízí klidné bydlení ve velmi atraktivní lokalitě, která je žádaná nejenom díky své historii a slavné vilové zástavbě, ale také díky blízkosti Hradčan, centra Prahy 6 a Prahy 1. Procházkou po Ořechovce objevíte mnoho zajímavých míst, zákoutí, odpočinete si pod platanovou alejí nebo v nedalekých parcích, můžete jít s přáteli na vychlazené plzeňské pivo či sklenku vína do místní hospody nebo restaurace.

Praha 6 Střešovice a Ořechovka jsou známy pro svou nezaměnitelnou atmosféru místa, kde se může zdát, že se zastavil čas, ale kde je bezpečno, dostupná infrastruktura. Díky této poloze MAISON Ořechovka nabízí úžasné bydlení v lokalitě plné historie a klidné atmosféry.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klienty po nájemních bytech v této mimořádně atraktivní lokalitě Prahy 6 v dosahu centra, všech služeb a možností kulturního a sportovního vyžití.

Energetická náročnost B. ID nemovitosti HMA1581-0001.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha bytu (m²)
73
Dispozice bytu
2+kk

výtah
sklep nebo podobný vlastní prostor
balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka

Základní údaje

Oblast inzerce
Střešovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
24341566471274764718
9 950 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej bytu 2kk, terasa, parkovací místo, Ořechovka - Rezidence Maison

Zavřít Zavřít
Prodávající
reality FARAON
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!