Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Prodej, byt 3+1, Velký Šenov

Prodej, byt 3+1, Velký Šenov

Velký Šenov
7. 12. 2022 - 23:17
2 400 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Hledáte hezký byt po rekonstrukci, ve kterém můžete začít hned bydlet? Pokud se vám nechce řešit starosti spojené s rekonstrukcí bytu, ale chcete jít bydlet rovnou do "hotového", tak tenhle krásný byt o dispozici 3+1, který si prošel kompletní rekonstrukcí s dokončením v roce 2022, by pro vás mohl být ten pravý.

Rekonstrukce proběhla opravdu poctivě a rozhodně se na ní nešetřilo, což je vidět hned na první pohled například na obkladech v koupelně nebo dlažbě v celém bytě. Součástí rekonstrukce byla také kompletní výměna všech rozvodů, podlah, úložných prostor a kuchyně.

Byt je dispozičně řešený jako 3+1 o celkové ploše 66 m² a nachází se ve třetím nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na adrese Mikulášovická 563, Velký Šenov. Nespornou výhodou v dnešní době drahých energií jsou poměrně nízké náklady na bydlení ve výši 4.900,- Kč/měsíc ( pro tři osoby) včetně částky 732,- Kč do fondu oprav a částky 1354,- Kč jako splátky poměrné části úvěru na zateplení. Parkovat můžete na pozemku přímo před domem, v městečku je škola, školka, lékař a obchody s potravinami. Tedy vše, co potřebujete pro každodenní život. A bonus navíc - v bytě zůstane kompletní vybavení.

Byt je v družstevním vlastnictví a financovat ho lze úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo v hotovosti. Dobrou zprávou je, že na základě žádosti u BD je možný převod do osobního vlastnictví a tím pádem mnohem výhodnější financování. V případě zájmu samozřejmě pomůžeme s převodem bytu do osobního vlastnictví a následně s vyřízením hypotečního úvěru.

Je možné sem napsat spoustu informací. Ale lepší bude, když se podíváte na fotky, video, 3D scan a úplně nejlepší bude, když se přijdete podívat osobně. Neváhejte mě kontaktovat. A děkuji za váš čas. Třída energetické náročnosti budovy: C - Úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlaží, v němž je byt
3.
Podlahová plocha bytu (m²)
66
Dispozice bytu
3+1

Základní údaje

Oblast inzerce
Velký Šenov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
20477232650765894318
2 400 000 Kč
Inzerát partnera

Prodej, byt 3+1, Velký Šenov

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ing. Ondřej Špaček
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!