Kategorie
Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Koupíme byt min. 2+1/3kk v širším centru Prahy
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Koupíme byt min. 2+1/3kk v širším centru Prahy

Praha 7
10. 7. 2021 - 23:38
Dohodou
Kupující

Popis

Dobrý den,
jsme mladý pár, brzy mladá rodina, a poptáváme byt ke koupi, o minimálních dispozicích 2+1, nebo 3kk v lokalitě Prahy 1, 2, 6, 7 a 8 (Kromě centra se zajímáme hlavně o následující: Letná, Holešovice, Bubny, Hradčany, Karlín) za rozumnou a dostupnou cenu.

V případě zájmu máme možnost výměny vlastního bytu (novostavba z roku 2015) v klidné a bezpečné lokalitě v pražských Kyjích, což by nám ušetřilo starosti s prodejem - Jedná se o 2kk (49m2) s prostornou terasou (33m2) a vlastní předzahrádkou (36m2) s přístupem právě z terasy. Ideální byt pro někoho, kdo ocení klid a chce si odpočinout od ruchu centra města. (Fotografie, detailní informace a prohlídka po domluvě v případě vážného zájmu)

Nebojte se nám ozvat, jsme flexibilní a rádi se dohodneme k oboustranné spokojenosti. Naším přáním je byt dostatečně velký na založení rodiny v lokalitě se snadnou dostupností dopravy do zaměstnání v širším centru Prahy.

Budeme rádi, pokud se nám sejde více zajímavých nabídek a předem za všechny případné reakce děkujeme, využít však můžeme pouze jednu a prosím o pochopení, pokud to nebude zrovna ta Vaše.
V případě, že sami byt nenabízíte, ale víte o opravdu zajímavé a výhodné nabídce v rámci rodiny či známých, jsme ochotni ocenit úspěšné doporučení finanční odměnou (dohodou).

Děkujeme a budeme se těšit na solidní reakce.
Krásný den Vám přeje
Kateřina a Marek (778 480 034 pokud telefon nezvedám, ozvu se sám po 17h)

Upozornění:
Byt zde hledáme k vlastnímu bydlení a nejsme překupníci, spekulanti ani realitní agenti a s nikým podobným ani NECHCEME JEDNAT, prosím hlavně RK o respektování. Zejména pak M&M, kde jsou schopni hrát hloupé a stejně volat i několikrát denně a Archer, kde mě pomalu ještě seřvou, že s nimi nechci spolupracovat!
Samotný obchod chceme realizovat přes renomovanou advokátní kancelář s profesionály, ne s někým z pochybné realitní kanceláře, kdo si inzerát ani pořádně nečte a bez přípravy ihned nevyžádaně volá s vidinou tučné provize.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej bytu
Druh vlastnictví
osobní

Koupíme byt min. 2+1/3kk v širším centru Prahy

Zavřít Zavřít
Kupující
Marek Kotyza
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!