26.08.2019 09:38   |  Nabídka / Prodám   |  Byty na prodej
Obec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
jiné dispozice
Podlahová plocha
1197 m²
Druh vlastnictví
osobní
Materiál budovy
cihla
Stav bytu
Vybavenost bytu
Byt je v podlaží
6.
Balkón, terasa
ano
Sklep apod.
ano
Výtah
ano
Novostavba
ne
Energetická třída
G
Možnost parkování
žádné parkoviště
Cena: 69 374 205 Kč

Popis: Ke koupi vám nabízím exkluzivní patrový Penthouse o velikosti 1197 m2 se střešní zahradou v jednom z nejkrásnějších měst na světě.

Praha je klidná a velmi bezpečná, velmi historická, ale také moderní. Praha je skvělé místo díky skvělým lidem, kultuře, jídlu, pivu, vínu a zábavě. Praha je skvělá pro život.

A velmi blízko samého centra Prahy, tu pro vás mám jeden úžasný domov. Každý den si budete užíva panoramatický výhled na nejznámější historické a moderní památky Prahy, kterými jsou Pražský hrad, Vítkov a pomník Jana Žižky, Žižkovská věž, Strahovský klášter nebo památky a budovy Starého města.

První patro je projektované velmi prakticky. Je zde obývací část, jídlení kout, 65 m2 fitness, ložnice, koupelny a šatny. Budete se tu cítit velmi pohodlně, je tu dostatek soukromí, bezpečí a hlavně prostoru. Najdete zde 2 prostorné pokoje s vlastními 2 koupelnami a šatnami (jedna z šaten má snížený strop), kuchyň s prostorem pro jídelní stůl pro nejméně 10 hostů, 65 m2 fitness, kde můžete v případě potřeby snadno vytvořit další dvě ložnice s další koupelnou. Jižní orientace obývacího pokoje je velmi přirozeně chlazena korunami stromů, do kterých je úžasně uklidňující výhled. Místnost pro kulečníkový stůl, místa ke čtení a relaxaci, terasy obklopující celé patro na sever i na jih a 2 soukromé vstupní prostory s maximálním zabezpečením.

První patro je obklopeno celoplošnými floor-to-ceiling a wall-to-wall okny se severozápadní a jihovýchodní orientací a samozřejmě krásným výhledem na nedaleké pražské střechy, pražské historické památky na severozápadní straně a na druhé jihovýchodní straně uklidňující výhledy na vrcholky stromů do parku Parukářka.

Ve druhém patře se budete cítit, jako by jste letěli nad Prahou, když vstoupíte na trávník rozsáhlé automaticky zavlažované zahrady o rozloze 724 m2 s bazénem s protiproudem, s chráněnými a nerušenými panoramatickými výhledy na naše krásné město.

Jen si představte, jak sedíte v pergole, bavíte se se svými přáteli nebo s rodinou, díváte se na Prahu, odpočíváte a posloucháte při tom oheň praskající v krbu. Jaký pocit zažíváte, když se ráno probudíte, podíváte se do zelených a hustých korun stromů, které vás každý den uklidňují, jdete si zaplavat do svého bazénu, který je jen o jedno patro výš a odkud je vidět celá Praha?

Právě díky těmto okamžikům je tento patrový penthouse jedinečný. Jedinečný proto, že v Praze s takovými výhledy, zahradou a bazénem, žádný podobný byt nenajdete. Zavolejte mi ještě dnes, abychom se domluvili na termínu schůzky.
-----------------------------

Poznámka k ceně: cena nemovitosti je přepočítána na Kč, původní cena je 3697000 $, Včetně 4 parkovacích stání, vybavení a převodního
-----------------------------

Číslo zakázky: 4586/2918
-----------------------------

Lokalita: Praha 3, Jeseniova

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


QARA s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Souček Michal
Telefon: +420 606122422

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15054687
Počet zhlédnutí:
480x
Zhlédnutí detailu:
34x