09.07.2019 06:07   |  Nabídka / Prodám   |  Byty na prodej
Obec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
4+1
Podlahová plocha
276 m²
Druh vlastnictví
osobní
Materiál budovy
cihla
Stav bytu
Vybavenost bytu
Byt je v podlaží
1.
Balkón, terasa
ne
Sklep apod.
ne
Výtah
ne
Novostavba
ne
Energetická třída
G
Možnost parkování
žádné parkoviště
Cena: 18 000 000 Kč

Popis: Prodáváme velmi zajímavou nemovitost s potenciálem, polovinu rodinné vily a zahrady v samém srdci klidné Bubenče na Praze 6. Hlavní byt 4+1 v této rodinné vile zabírá celé horní patro a je propojen s terasami přístupnými ze dvou pokojů. K bytu náleží polovina přízemí, kde se dá vybudovat další malá bytová jednotka, posilovna, sauna, technická místnost a sklep. Součástí jsou také dvě garáže a polovina z celkové výměry zahrady.

Nemovitost je vymezena v Prohlášení vlastníka. V současné době je již vyklizena, určena ke kompletní rekonstrukci. V domě jsou pouze dva byty, spodní patro je trvale obydlené. Zahrady jsou od sebe oddělené a každá část má samostatný vchod. Jedná se o unikátní nabídku v této lokalitě.

V bezprostředním okolí je řada školek a základních škol, nejblíže jazykově zaměřená Základní škola Emy Destinnové, mnoho výborných a vyhlášených restaurací, obchodů kde lze nakoupit běžné potraviny i speciální italské lahůdky, francouzská vína, řecké potraviny, arabské speciality, ruské speciality. Veškerá sociální vybavenost je v bezprostředním okolí.

Možnost parkování na náměstí nebo také možnost pronajmutí parkovacího stání v krytých garážích přímo na náměstí. V blízkém okolí se nachází většina ambasád a rezidencí velvyslanců, tato čtvrť je jedna z nejbezpečnějších v celé Praze. Služebna místní policie za rohem se perfektně stará o pořádek v místě. Blízkost Stromovky (cca 200 m) nabízí relaxaci v přírodě (jogging, v zimě bruslení na slepém rameni Vltavy, in-line bruslení na udržovaných trasách, možnost jízdy na koni i ustájení na Trojském ostrově).

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
-----------------------------
Číslo zakázky: N4948
-----------------------------
Lokalita: Praha 6

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


LUXENT, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Lenka Dušková
Telefon: 773 769 769

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985215
Počet zhlédnutí:
665x
Zhlédnutí detailu:
115x