Kategorie
Home Byty - prodej, pronájem Byty na prodej Na prodej nový byt s terasou

Na prodej nový byt s terasou

Karlovarský kraj
23. 4. 2021 - 11:14
4 500 000 Kč
Prodávající

Popis

PRODÁM NOVÝ BYT v cihlovém domě se sedlovou střechou ve vyhlášeném lázeňském městě, obklopené čistou přírodou v MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH. Město, které je zapsané na ,,Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO." V současné době patří mezi 6 nejčistších měst v ČR.
Byt 2+KK + terasa orientována na J (JZ), celková plocha 64 m2. Byt je výjimečný, slunný a velmi hezký. Koupelna nabízí neskutečných téměř 17 m2, kde lze umístit také sprchový kout. Byt je možné prodat jak se zařízením, tak zcela prázdný. Uvedená cena je bez veškerého zařízení, bez kuchyňské linky (lze se domluvit na odprodeji zařízení). Nemovitost je v družstevním spoluvlastnictví a v r. 2024 bude bezplatně převedena do osobního vlastnictví. V případě, že Vám bude vyhovovat Družstvo, je možné u něj nadále setrvat. U družstevních bytů se o nic nemusíte starat, družstvo za vás vše zařídí. O veškerých změnách a záležitostech Vás předem informuje. S družstvem jsme všichni velmi spokojeni. BD je velmi dobrým hospodářem, kdy uspořilo finanční rezervy do budoucna na případné opravy, modernizaci atd.
V místě se nachází veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, obchody, lékaři, dětská a sportovní hřiště a další zajímavá místa. V blízkém okolí můžete využít golf, tenisové kurty, ski areál, miniatur park, léčivé prameny a procházky nádhernou, čistou přírodou. Jedná se o jedno z nejčistších měst v ČR. V případě více zájemců, bude upřednostněn kupující s hotovostní platbou. Na bytě neváznou žádné dluhy, žádná anuita, hypotéka atd. Byt se prodává z rodinných důvodů.

Podrobné informace na tel. čísle: 606313013 (pouze vážní zájemci, NE RK!)

Parametry

Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
2+kk
Druh vlastnictví
družstevní
Materiál stavby
cihla
Možnost parkování
venkovní parkoviště
Energetická třída (štítek)
B
Vybavenost bytu
kompletně zařízeno
Stav bytu
velmi dobrý
Podlahová plocha bytu (m²)
64
Podlaží, v němž je byt
3.

balkón, terasa, lodžie nebo předzahrádka
sklep nebo podobný vlastní prostor
Mezonet / loft
Novostavba
Zpráva pro realitky

Základní údaje

Oblast inzerce
Karlovarský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
11247431719030980009
4 500 000 Kč
Prodávající

Na prodej nový byt s terasou

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marie
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!