17.01.2020 11:25   |  Nabídka / Prodám   |  Byty na prodej   |   Byty na prodej   |   Byty na prodej 1+1 / 1+kk
Obec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej bytu
Dispozice bytu
1+1
Podlahová plocha
30 m²
Druh vlastnictví
osobní
Materiál budovy
cihla
Stav bytu
dobrý
Vybavenost bytu
Byt je v podlaží
4.
Balkón, terasa
ne
Sklep apod.
ne
Výtah
ne
Novostavba
ne
Energetická třída
Možnost parkování
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: Neuvedeno

Popis: Dobrý den

Naším cílem je pomoci vám při prodeji nemovitosti tak, abyste ji prodali bez asistence realitní kanceláře. Je nám jasné, že v běžném životě člověk prodá nemovitost asi tak jednou, dvakrát a tedy neví a nemá zkušenosti. Když je získá, většinou je pozdě, nebo už je nepotřebuje. Realitní kanceláře si běžně účtují 4 procenta jako odměnu z prodeje Vaší nemovitosti, což například z prodeje bytu za 1.5 milionu činí 60 000. Není tedy zbytečné platit tak vysoké sumy pouze za to, že někdo za Vás vyřídí pár formalit na úřadech a utratí trochu peněz a času za telefony, když to můžete udělat sami ? Na těchto internetových stránkách, jako jediných v této zemi, budete mít možnost inzerovat svoje nemovitosti a zároveň se dozvědět, jak správně postupovat při vyřizování veškerých formalit.

Na trhu je nový web s nemovitostmi, který kritizuje praktiky realitních kanceláří. Můžete tady nalézt Portál dražeb, největší v ČR, topování v rotátoru, diskuzní fórum, články a mnoho dalšího. Jestli Vás to zajímá, podívejte se na www.netopyr23.cz a můžete si u nás zdarma zadat inzerát.Přeji hezký den

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


ALEŠ KORBEL
Telefon: 736 680 614

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15186021
Počet zhlédnutí:
1 099x
Zhlédnutí detailu:
157x