ÚTULNÝ POKOJ S VELKOU TV!! DOPORUČUJEME!!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

4 400 Kč

Popis:

Pražského 41. Lůžko v nově zrekonstruovaném, plně zařízeném dvoulůžkovém pokoji (TV, WiFi, postel, stůl, skříň, lůžkoviny). Ve společných prostorách bytu je plně vybavená kuchyň, pračka, 2 WC. Blízko tramvaje Chaplinovo náměstí, jenom 15 min. do centra Prahy na metro Anděl. Poblíž nákupní centrum Kamera. Mluvíme česky, anglicky, rusky, francouzsky, pomůžeme s vybavením trvalého pobytu. Jenom pro muže. POPLATKY 1000 Kč. Kompletní nové vybavení za přijatelnou cenu. Doporučujeme!!

Prohlídky v pondělí 4.12.v 17.00.

Aktuální nabídku našich pokojů najdete vždy na www.facebook.com/hezke.spolubydleni

COZY ROOM WITH BIG TV!! RECOMMENDED!! A bed in double bed room, just after full reconstruction, complete equipment(TV, WiFi, cable TV, bed, table, wardrobe, beddings). In flat shared area is fully equipped kitchen, washing machine, cellar, 2 toilets. Close to tram Chaplinovo náměstí, only 15 min to Prague center at subway Anděl. Near the shopping center Kamera. We speak Czech, English, Russian, French, we help with permanent residence. Only for men. UTILITIES 1000 CZK. Complete new equipment at affordable price. Recommended!!

Viewings 4.12 at 17:00.

Our updated room offer at www.facebook.com/hezke.spolubydleni

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha 5

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12031977

Počet zhlédnutí:

482 834x

Zhlédnutí detailu:

15 273x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 746 inzerátů