Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Cihlová novostavba v 1.NP 40,4 m2 se soc. zařízením, podniká

ObecBrno
UliceU Leskavy
Povaha inzerátuprodej bytu
Dispozice bytu1+kk
Podlahová plocha41 m²)
Druh vlastnictvídružstevní
Materiál budovycihla
Stav bytunově dostavěno
Vybavenost bytučástečně zařízeno
Rok kolaudace2011
Byt je v podlaží1.
Balkón, terasane
Sklep apod.ne
Výtahne
Novostavbaano
Energetická třídaC
Možnost parkovánívenkovní parkoviště
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

990 000 Kč

Popis:

Zajímavá nabídka v cihlové novostavbě v Brně, U Leskavy, nedaleko Kampusu, prostor 40,4m2 s vlastní koupelnou a šatnou (8m2) a místnost s výlohou a vstupem přímo z ulice o výměře 32,5m2. V současnosti je využívána jako obchodní místo, je zařízena kancelářským nábytkem, skříňová sestava, dva velké pracovní stoly, sedačka a čtyři křesýlka se stolkem, na soc.zařízení s oddělenou toaletou je sprchový kout, umyvadlo, v šatně trezor a regálky, v hlavní místnosti prosvětlené velkou výlohou opatřenou bezpečnostní folií a vstupními dveřmi je instalován receiver s reproduktory, jejichž rozvody jsou pod omítkou, pro kvalitní poslech hudby, propojitelný s PC. Na zemi dlažba, ústřední topení.

Prostor lze také využít k bydlení jako 1+kk se sociálním zařízením, kuchyně lze bez problémů zřídit v šatně či v místnosti na stěně sousedící s koupelnou, kde je rozvod vody a kanalizace. Před domem bezproblémové parkování. Výborné napojení na dálnici D1.

Dispozice: místnost (32,5m2), sociální zařízení se sprchou (3m2) a s odděleným WC (1m2), šatna (3m2).

Měsíční platby: doplácí se zbývající anuita družstvu měsíčně spolu se zálohami na vodu a topení ve výši 7.950Kč + elektřina 1.000Kč. Tím dojde do 15 let ke splacení celé anuity a prostor bude převeden zdarma do osobního vlastnictví. Výhodou je, že se neplatí daň z nabytí nem. věcí.

PENB: C (114 kWh/m2/rok).

Cena: 990.000,-Kč + provize 5%

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12591313

Počet zhlédnutí:

84 057x

Zhlédnutí detailu:

1 826x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 991 882 inzerátů