Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Dům na pláži v Dominikánské republice, Guayacanes

Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu4+1
Podlahová plocha200 m²
Materiál budovycihla
Stav bytuvelmi dobrý
Vybavenost bytukompletně zařízeno
Byt je v podlaží1.
Balkón, terasaano
Sklep apod.ne
Výtahne
Novostavbane
Možnost parkovánívenkovní parkoviště
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

780 Kč

Popis: Pronájem domu na pláži v Dominikánské rep. Nabízím ubytování v domě na pláži v rybářské vesničce Guayacanes, vzdálené 30 km od mezinárodního letiště v hlavním městě (Santo Domingo). Dům je dvoupatrový, v přízemí se nalézá velká zařízená kuchyň, obývací hala, koupelna s WC a venkovní terasa. V patře se nalézají 3 ložnice, 2 koupelny s WC a balkon. Celková kapacita je 6-10 osob. V domě je kabelová televize a zařizuje se internet. K dispozici jsou 4 plážová lehátka. V případě potřeby je možné zařídit odvoz z letiště, na nákupy do supermarketu (15 km) + výlety po republice s česky mluvící osobou. V okolí domu je několik obchůdků - ovoce, zelenina, potraviny, lékárna. V bezprostřední blízkosti domu, přímo na pláži, jsou 3 restaurace - francouzská, italská a rybí speciality + pizzerie. Uvedená cena je za osobu / 1 noc. V případě větší obsazenosti či delšího pobytu sleva.
Inzerent:Ladislava Bytelová
Telefon:724 167 414
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Klatovy

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13299455

Počet zhlédnutí:

41 048x

Zhlédnutí detailu:

2 173x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 042 430 inzerátů