Pěkný byt v ŘRD 3+1, 90 m2, P 5 u metra Nové Butovice

ObecPraha
UliceOvčí hájek
Povaha inzerátupronájem bytu
Dispozice bytu3+1
Podlahová plocha90 m²
Materiál budovycihla
Stav bytudobrý
Vybavenost bytučástečně zařízeno
Byt je v podlaží3.
Balkón, terasane
Sklep apod.ne
Výtahne
Novostavbane
Možnost parkovánívenkovní parkoviště
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

17 000 Kč

Popis:

REZERVOVÁNO! REZERVOVÁNO! Mluvíme i rusky. Nabízíme k pronájmu, i pro cizince, pěkný byt v ŘRD 3+1, 90 m2, 2 patro cihla. V bytě jsou parkety, koberce a dlažba. Kuchyňská linka vybavena spotřebiči. Byt je žást. zařízený nábytkem. Výborná dostupnost na metro Nové Butovice anebo Hůrka - 6 min. pěšky. Dům se nachází v blízkosti chráněné krajiny - Prokopské údolí, nákupního centra Galerie Butovice - 5 min. pěšky. V současné době probíhá v bytě rekonstrukce! Cena: 17.000 Kč včetně poplatků. K nastěhování cca od 1.11.2017. Prohlídky jsou možné po dohodě. Majitelé preferují zájemce bez psů, koček a nekuřáky. Maximálně pro tři osoby! Tato nabídka rovněž není vhodná pro firmy, které pronajímají zaměstnancům.

V případě zájmu volejte prosím: Po-Ne 9:00 - 20:00. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).

Popis lokality:

Hlavní výhodou lokality Prokopské údolí je jedna z největších zelených ploch Prahy. Ta patří mezi nejvyhledávanější místa pro letní i zimní turistiku a rekreační sporty, jako jsou například cykloturistika, nebo jen pro klidné, relaxační procházky. Výjimečnost místa ještě podtrhuje možnost setkání s volně žijící zvěří. Prokopské údolí bylo vyhlášeno přírodní památkou.

We offer for rent very nice apartment in a row house, Ovčí hájek street, 3+1, 90 m2, 1st floor, brick house. On the floor there are parquets, carpets and tiles. The apartment is furnished. Kitchen is equipped with appliances. Underground station in walking distance (Hůrka or Nové Butovice). Very close to shopping centre Galerie Butovice and forest park Prokopské údolí – one of the biggest green areas in Prague. The apartment is currently under-construction. Viewings are possible from 14th of October. Owners prefer applicants without dogs and cats and non-smokers. Maximum for three persons! Please write an e-mail, message or call +420 773 528 898, Lidia Panova.

Inzerent:Věra Panová
Telefon:604 809 018
Odkaz:www.juvipa.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13341378

Počet zhlédnutí:

175 622x

Zhlédnutí detailu:

2 480x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 959 inzerátů